Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Ako zregenerovať vlasy po lete?

Ako zregenerovať vlasy po lete?
Leto je pre naše vlasy najťažším obdobím. Časté kúpanie, silné slnko, prípadne dokonca morská voda, sú faktory, ktoré do značnej miery vlasom škodia. Našťastie, vďaka účinným prírodným prípravkom im môžete jednoducho prinavrátiť ich pôvodnú krásu!

Hoci vlasy mnohí považujú za neživú časť tela, ktorej sa predsa nič nemôže stať, opak je pravdou. Zanedbaná starostlivosť o vlasy sa začne prejavovať veľmi rýchlo na ich zhoršujúcom sa vizuálnom stave, čo nepochybne pozná každá žena. Práve preto existujú rôzne produkty, ako napríklad masky, kondicionéry, či vyživujúce šampóny, ktoré dokážu vlasom dodať chýbajúce živiny. Práve po takýchto produktoch by ste mali siahnuť po skončení letnej sezóny.

Odporúčame vyberať produkty s čisto prírodným zložením, ktoré sú pre vlasy najprirodzenejším zdrojom živín. Najrýchlejším spôsobom, ako svoje vlasy ošetriť a vyživiť, môže byť napríklad 3-minútová hydratačná maska na vlasy Sante. Ako už napovedá jej názov, stačí ju nechať na vlasoch pôsobiť 3 minúty a následne ju môžete spláchnuť. Vhodná je pre všetky typy vlasov a jej prírodné zloženie s obsahom manga a Aloe Vera je zárukou perfektného hydratačného účinku.

regeneracia vlasov po lete

Kúra pre dokonalé vlasy
Poškodené vlasy si zaslúžia aj pokročilejšiu kúru, o ktorú sa môže postarať známa značka prírodnej kozmetiky Logona. Odporúčame produkt Vlasová kúra repair bio rakytník, ktorá okrem výťažkov z rakytníku obsahuje aj hroznový a olivový olej. Vlasom tak poskytuje účinnú hĺbkovú regeneráciu, dodáva im pružnosť a pevnosť, plus, chráni ich pred ďalším poškodením. Dobrou voľbou môže byť aj kondicionér Repair bio rakytník, ktorý vyhladzuje štruktúru vlasov a zabraňuje ich ďalšiemu poškodeniu. Doplniť ho môžete aj o prírodný rakytníkový šampón Logona s regeneračným a ochranným účinkom.

Nové ročné obdobie, nová farba vlasov!
Keď už po lete svoje vlasy správne zregenerujete, môžete im dopriať svieži look aj vďaka trendy farbe. Aj v prípade farieb na vlasy sa oplatí voliť bio produkty. Prírodné farby na vlasy zoženiete v našom e-shope, pričom si môžete byť istá, že farba bude nielen pekná a dlhotrvajúca, ale zároveň maximálne šetrná k vašim vlasom.

Tak na čo ešte čakáte? Doprajte svojim vlasom zaslúžený wellness aj vy!