Teraz s kódom EXTRA ušetríš 7% pri nákupe nad 15€

Ako zvládnuť školu v pohode pomocou Bachových kvetov

Začínate pomaly rozmýšľať nad prípravou vášho dieťaťa do školy ? Nový školský rok sa blíži a s tým môže byť spojená aj nervozita a obavy ako to celá rodina zvládne. Obzvlášť, ak budete mať prváčika a neviete presne, čo vás čaká.

Určite si prajete, aby vaše dieťa zvládlo prvé dni v škole v pohode a bez stresu. Niektoré deti však môžu prežívať túto zmenu aj s pocitmi strachu z nových spolužiakov, či nového prostredia. Možno nie sú tak zdatné vo vytváraní nových kamarátstiev a ťažšie nadväzujú kontakty. Práve v takýchto situáciách mu môžu pomôcť Bachove kvapky. Tieto čisto prírodné kvapky pomáhajú prekonať strach v náročných situáciách. Uľahčujú zvládanie stresu a tlaku z nových povinností. Bachove kvapky pôsobia jemne harmonizačne na psychiku a môžu ich užívať všetky deti od troch rokov.

Aké Bachove esencie by ste mali zvoliť
Rescue Remedy kvapky obsahujú extrakt z 5 Bachových kvetov a používajú sa ako prvá pomoc pri strese, strachu, obavách. Sú overenou kombináciou podľa originálneho receptu Dr. Bacha.

Ako pomáhajú Rescue Remedy kvapky:

Odstraňujú psychické bloky a traumu

Pomáhajú prekonať stres

Zmierňujú vnútorné napätie

Podporujú trpezlivosť a sústredenie na realitu

Ako prekonať prvé problémy

Nástup prváčika do školy si bude vyžadovať nový prístup celej rodiny. Dieťa sa musí sústrediť na úlohy a začať fungovať v úplne novom prostredí. Rodičia by si mali uvedomiť, že spracovanie takejto významnej zmeny je pre dieťa náročné, aj keď to možno nedáva až tak najavo. Nezabúdajte, že škola by mala byť pre dieťa niečím pozitívnym. Usilujte o to, aby dieťa dokázalo prekonať aj neúspech alebo frustráciu bez nadmerne negatívnych pocitov a hnevu.

Pomôcť môže aj aromaterapia v kombinácii s Bachovými kvetmi

Jedinečná kombinácia Bachových esencií a aromaterapie pomôže vám aj deťom pri podráždení a nervozite. Vyskúšajte roll on pre deti, ktorý jednoducho nanesiete na vnútornú stranu zápästia a necháte pôsobiť. Prírodná jemná vôňa éterických olejov hneď upokojuje nervózne dieťa a Bachove esencie sa postarajú o spracovanie a pochopenie situácie.

Ako výbornú alternatívu môžete vyskúšať aj Aura parfém, ktorý jednoducho nastriekate do priestoru. Obsahuje éterické oleje z pomaranča a mandarinky, čo sú najvhodnejšie vône pre malé deti. Veľmi dobre pôsobia na detskú psychiku a pohodu. Bachove esencie ako Impatiens a Holly zmierňujú napätie a vzdor. Dieťa bude kľudnejšie a ochotnejšie spolupracovať.

Zvládnite školský rok bez stresu a nervozity pomocou Bachových esencií!