Detská kozmetika

Kozmetická rada Logona pre deti je vytvorená tak, aby chránila, ošetrovala a podporovala zdravý vývin detskej pokožky. Je rozdelená na dve rady: Logona Baby je určená novorodencom a malým bábätkám a Logona Kids je určená väčším deťom. Produkty obsahujú extrakt z nechtíka lekárskeho, ktorý sa už tradične používa v prípravkoch pre deti. Nechtík má hojivé, ukľudňujúce a protizápalové účinky.

Detská pokožka je od narodenia veľmi jemná a ešte sa len vyvíja. Pri výbere kozmetiky pre bábätká a deti si treba uvedomiť, že ich pokožka je tak tenká, že prepúšťa všetky látky, ktoré sú na ňu nanesené do krvného obehu dieťaťa. Je veľmi dôležité, aby kozmetika pre deti neobsahovala látky, ktoré môžu byť z dlhodobého hľadiska zdraviu škodlivé ako napr. syntetické parfémy, konzervanty, emulgátory, parafín, vazelínu a iné vedľajšie ropné produkty. Najvhodnejším výberom pre starostlivosť o detskú pokožku je certifikovaná prírodná kozmetika.

Logona je kvalitná prírodná kozmetika, ktorá spĺňa podmienky udelenia certifikátu BDIH a NaTrue. Obsahuje rastlinné oleje prvotriednej kvality, extrakty z rastlín, ktoré si zachovávavjú svoj účinok vďaka šetrnému spracovaniu a jemné rastlinné čiastiace sustancie, ktoré nedráždia pokožku.

Logona detská kozmetika je ten správny výber pre zdravú pokožku vášho dieťaťa už od narodenia.