Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Prírodné bielenie zubov

Ako si skrášliť zuby pomocou prírodnej kozmetiky ?

Prírodné prípravky na bielenie zubov sú účinné pri pravidelnom používaní. Neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Zosvetľujúci účinok zabezpečujú extrakty z byliniek a éterických olejov. Pri ich používaní nemusíte mať žiadne obavy. Nepoškodzujú zubnú sklovinu a nedráždia ďasná.

FotkyFoto_54959689_XS

Máme pre vás tipy na bielenie pomocou prírodných odskúšaných prípravkov.

Pri bielení zubov je lepšie staviť na hotové odskúšané receptúry od výrobcov prírodnej kozmetiky. Rôznym domácim receptúram sa radšej vyhnite. Pri nesprávne zvolenom množstve surovín alebo nesprávnom pomere si môžete poškodiť zubnú sklovinu.

Výrobcovia prírodnej kozmetiky pripravujú a testujú receptúry tak, aby boli bezpečné pri odporúčanom používaní.

TOP tipy na bielenie zubov z prírodnej kozmetiky:

Zubný prášok citrón Nobilis Tilia

zubny prasok citron

Má jemný abrazívny účinok vďaka prírodnému minerálu zeolitu. Zeolit obsahuje prírodné oxidy a rôzne stopové prvky. Hliva ustricová je známa svojimi priaznivými účinkami na imunitu a sladké drievko vylepšuje chuť tohto prípravku. Extrakt z ľubovníka pôsobí hojivo a protizápalovo na ďasná. Zubný prášok citrón účinne odstraňuje nežiadúce sfarbenie zubov pri pravidelnom používaní.

Doporučuje sa používať  2x týždenne. Prášok sa jednoducho nanesie na zubnú kefku a zuby sa klasicky umyjú. Prášok ma sivo zelenkavú farbu. Zubný prášok citrón môžete používať aj pri homeopatickej liečbe. Neobsahuje mentol ani mätu.

Ak máte citlivé ďasná alebo paradentózu, zubný prášok radšej nepoužívajte. Abrazívny účinok by mohol byť príliš silný. V tom prípade zvoľte radšej Zubný olej zo siedmych bylín Karl Hadek.

Prírodná pasta na bielenie zubov Logona Natural Whitening

zubna pasta natural whitening

Táto pasta čistí zuby jemne a má jemný prírodný bieliaci účinok. Odstraňuje povlak zo zubov bez poškodenia zubnej skloviny. Obsahuje extrakt z lístkov mäty pre osviežujúci dych, extrakt z harmanček pre hojivý účinok na ďasná a éterický olej z mäty. Pasta sa používa denne.