-15% zľava pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15

3 TOP prírodné produkty na opaľovanie

Leto sa krásne rozbehlo a preto Vám prinášame naše overené tipy na letnú sezónu.

Tentokrát Vám predstavíme 3 TOP najobľúbenejšie prírodné produkty na opaľovanie.

Opaľovací krém SENSITIVE SPF 30 Lavera - je určený pre celú rodinu aj deti. Krém ma hutné zloženie ktoré veľmi dobre chráni citlivú pokožku a to aj malých detí. Obsahuje BIO pupalkový olej a minerálne filtre na ochranu pokožky. Samozrejmosťou je, že neobsahuje syntetické vône, farbivá, konzervanty. Dobre ho znáša aj pleť s alergiou a akné. Krém je certifikovaný podľa prísnych noriem NaTrue. Neobsahuje žiadne chemické filtre. Overená nemecká kvalita od Lavery! Spĺňa najnovšie normy EU pre opaľovacie krémy.

lavera opalovaci krem 30

BIO pleťový krém na opaľovanie pre deti SPF50 Alga Marris - krém z francúzskych laboratórií Biarritz so špeciálnym komplexom morských rias. Tieto riasy majú silný antioxidačný efekt a zabraňujú poškodeniu pokožky vplyvom silného slnečnéhio žiarenia. Zároveň obsahuje krém minerálne filtre na dokonalú ochranu pri silnom slnku aj pre malé deti. Krém je hypoalergénny, dobre ho znáša aj citlivá pokožka, neobsahuje parfém. Konzistencia je veľmi príjemná, dobre roztierateľná. Môžu ho používať aj dospelí s citlivou pokožkou.

opalovacie mlieko pre deti spf50 alga marris

Opaľovací olej karotenoidy OF15 Original ATOK - obsahuje špeciálnu zmes čistých rastlinných olejov, ktoré majú prirodzený ochranný faktor - makadamiový, olivový, jojobový, sezamový, kokosový, mandľový...Ich ochranný účinok je doplnený karotenoidmy, čo sú špeciálne oleje, ktoré majú silné regeneračné, antioxidačné a ochranné účinky. Karotenoidy obsahuje napr. rakytníkový olej a olej z granátového jablka, ktoré majú v tomto produkte výrazné zastúpenie. Špeciálne zloženie tohto oleja z laboratórií Original ATOK dopĺňa skvalén, ktorý sa prirodzene nachádza v amarantovom a olivovom oleji. Čistý prírodný produkt!

opalovaciolej karotenoidy atok

 

Každý výrobca má svoju "špeciálnu" receptúru a svoje overené suroviny. My vám ponúkame na výber vždy len TOp kvalitu, preto sa žiadneho výberu nemusíte obávať.

Môžeme Vám však poradiť v čom je každý výrobca TOP:

Original ATOK

Absolútne originálne receptúry slnečnej kozmetiky s karotenoidmi. Karotenoidy sú špeciálne rastlinné oleje (rakytníkový olej, olej z brusníc), ktoré obsahujú silné antioxidanty. Tým výrazne zabraňujú, aby sa bunky pokožky poškodili vplyvom slnečného žiarenia. V receptúrach je vždy špeciálny komplex karotenoidov, rastlinných olejov, éterických olejov a prípadne výťažkov z morských rias. Takto zostavený komplex má naozaj výborné účinky, jednotlivé látky sa navzájom dopĺňajú a podporujú svoj účinok. Kvalita vstupných surovín je veľmi vysoká. Nečudo, že sa v našom sortimente Original ATOK stal tak rýchľo TOP značkou.

Lavera

Rokmi overená nemecká kvalita v prírodnej kozmetike platí samozrejme aj pre opaľovaciu radu. Na opaľovanie má Lavera len dva produkty, ktoré môže používať celá rodina aj deti. V podstate zjednodušením ponuky nám uľahčili výber. Tieto dva produkty na opaľovanie plne postačujú na klasickú dovolenku Chrovátsko - Taliansko :-) Zaujímá je určite ponuka Lavery na starostlivosť po opaľovaní, ktorú túto sezónu komletne inovovali.

Alga Marris

Alga Marris sa vyrába vo francúzskych laboratóriách Biarritz. Špecializujú sa na vysoké ochranné faktory, ktoré dosahujú kombináciou minerálnych filtrov a antioxidantov z červenej morskej riasy Alga-gorria®. Receptúry sú hypoalergénne vhdoné aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Túto značku určite odporúčame do veľmi teplých destinácií (Egypt, Turecko...) kde sa už faktor SPF50 môže zísť hlavne v prvých dňoch dovolenky. Ich produktová rada zahŕňa aj špeciálne opaľovacie krémy pre deti.

Doprajte svojej pokožke zdravú a prirodzenú ochranu s prírodnými produktami. Odvďačí sa vám krásou a zdravím až do vysokého veku :-)

Kompletná ponuka prírodnej opaľovacej kozmetiky