-20% na všetko z kategórie Aromaterapia. Použi kód AROMA20.

LavaErde

Kozmetická rada LavaErde LOGONA predstavuje alternatívne kozmetické produkty na umývanie vlasov aj celého tela. Používajú sa ako náhrada mydla, šampónov, sprchových gélov... a iných penivých prípravkov. Základom produktov kozmetickej rady LavaErde je Ghassoul (taktiež známy ako Rhassoul) a kaolín - prírodné ílovité zložky. Ghassoul pochádza z pohoria Atlas v Maroku, kde ho ľudia používajú po stáročia. Kaolín je biely, bezželezitý minerál s jemnou štruktúrou a je možné ho nájsť po celom svete. Nazýva sa podľa čínskej oblasti Gaoling, kde bol nájdený prvý dokument o používaní tohto minerálu.

Ako fungujú produkty s ghassoul a kaolínom ?

Tradičné kozmetické prípravky na umývanie zmenšujú povrchové napätie vody a tým umožňujú vode jednoduchšie viazať nečistoty a mastnotu. Glassoul a kaolín sa skladajú z drobných čiastočiek, ktoré nasajú vodu a vytvoria zmes s vysokou absorpčnou schopnosťou. Hmota viaže nečistoty, nadmerný tuk a oplachuje sa ľahko čistou vodou. Produkty rady LavaErde LOGONA minerálne nepôsobia agresívne, tak ako niektoré mydlá a šampóny. Chránia prirodzený kyslý plášť pokožky a regulujú tvorbu kožného mazu.

 

Najpredávanejšie

7
9 179
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.