Teraz doprava ZADARMO pri objednávkach tovaru nad 30 EUR !!!

LavaErde

Kozmetická rada LavaErde LOGONA predstavuje alternatívne kozmetické produkty na umývanie vlasov aj celého tela. Používajú sa ako náhrada mydla, šampónov, sprchových gélov... a iných penivých prípravkov. Základom produktov kozmetickej rady LavaErde je Ghassoul (taktiež známy ako Rhassoul) a kaolín - prírodné ílovité zložky. Ghassoul pochádza z pohoria Atlas v Maroku, kde ho ľudia používajú po stáročia. Kaolín je biely, bezželezitý minerál s jemnou štruktúrou a je možné ho nájsť po celom svete. Nazýva sa podľa čínskej oblasti Gaoling, kde bol nájdený prvý dokument o používaní tohto minerálu.

Ako fungujú produkty s ghassoul a kaolínom ?

Tradičné kozmetické prípravky na umývanie zmenšujú povrchové napätie vody a tým umožňujú vode jednoduchšie viazať nečistoty a mastnotu. Glassoul a kaolín sa skladajú z drobných čiastočiek, ktoré nasajú vodu a vytvoria zmes s vysokou absorpčnou schopnosťou. Hmota viaže nečistoty, nadmerný tuk a oplachuje sa ľahko čistou vodou. Produkty rady LavaErde LOGONA minerálne nepôsobia agresívne, tak ako niektoré mydlá a šampóny. Chránia prirodzený kyslý plášť pokožky a regulujú tvorbu kožného mazu.

 

Najpredávanejšie

7
9 179
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.