Ušetri 10% s kupónom FLASH len do nedele 14.7.2024

Voňavé variácie kokosového oleja

Blíži sa leto a preto sme pre vás prichystali niekoľko kozmetických tipov :-) na príjemné skrášľovanie.

Leto bez kokosového oleja si už ani nevieme predstaviť. Jeho vôňa sa k slnečným dňom nádherne hodí. Pokožku krásne zvláčňuje a ošetruje. Po opaľovaní je to hotový záchranca. Navyše poskytuje pleti aj ochranný faktor 2 až 8. Podľa toho koľko ho nanesiete.

Tento krát však máme ešte niečo lepšie ako čistý kokosový olej a to sú jeho voňavé variácie od značky Saloos.

Pokoj a uvoľnenie

Kokosový olej Vanilla BIO - Jednoducho nádhera. Niet krajšej komboinácie ako vôňa kokosového oleja a jemnej hrejivej vanilky. Lahodná vôňa vanilky Bourbon uvoľňuje napätie a stres. Tento olej si jednoducho vychutnáte. Hodí sa ošetrenie pokožky po kúpaní po náročnom dni,v lete na dovolenke po opaľovaní alebo jednoducho kedykoľvek budete mať chuť :-)

saloos kokos vanilla

 

Štastie a pohoda

Kokosový olej Čokoláda BIO - Potrebujete sa rozmaznávať a dopriať si nejaký kozmetický pôžitok ? Vsaďte na očarujúciu vôňu pravých kakaových bôbov a kokosového oleja. Budete nadšené. Jemný nádych kakaa v kokosovom závane vám prinesie pocit šťastia a pohody. Kakaové bôby navyše obsahujú antioxidanty a chránia pokožku pred predčasným starnutím. Táto príjemná kombinácia sa hodí na ošetrenie pokožky keď si chcete zlepšiť náladu a cítiť sa šťastne.

saloos kokos cokolada

 

Energia a sviežosť

Kokosový olej Orange BIO - táto zaujímavá kombinácia zanechá na vašej pokožke ľahkú vôňu pomarančov a jemného kokosu. Pomarančové esencie vám prinesú vitalitu a sviežosť počas teplých letných dní. No kto to raz skúsi, nevzdá sa tejto vône ani v zime :-) Tento obohatený olej poskytuje pokožke hebkosť a žiarivý vzhľad.

kokosovy olej orange

Ktorú kombináciu si vybrať ? Skúste postupne vyskúšať všetky. Sú rovnako krásne:-)

Všetky tri produkty sa používajú na pokožku celého tela, na ošetrenie rúk, chodidiel aj pokožky tváre. Môžete ich pravidelne používať na celoročnú starostlivosť po sprchovaní alebo si tieto exotické kombinácie vychutnajte v lete na dovolenke.

Obohatené kokosové oleje pokožku hydratujú, vyživujú a dodávajú jej zdravý vzhľad. Použitý kokosový olej je lisovaný za studena. Pridané vône sú čisto prírodného pôvodu.

Príjemný kozmetický zážitok !

FotkyFoto_62862165_XS