Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Prírodná kozmetika na vlasy Logona

Krásne vlasy sú prirodzené vlasy, zdravé vlasy a vlasy ošetrené bez chémie - prírodnou kozmetikou. LOGONA je tradičná značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa špecializuje na prírodnú vlasovú kozmetiku. Už 40 rokov sa venuje vývoju a výskumu v oblasti prírodnej vlasovej kozmetiky.

Výsledkom je kompletná rada prírodnej starostlivosť o vlasy, ktorá obsahuje:

Prírodné farby na vlasy

Prírodné farby na vlasy Logona sú 100% prírodné bez kompromisov. Neobsahujú peroxid, amoniak, silikóny, parabény ani žiadnu chémiu. Čo je najdôležitejšie, pri farbení prírodnými farbami Logona si nepoškodzujete štruktúru vlasov. Práve naopak, tým, že táto prírodná farba vlas obalí, zostane tak chránený, ošetrený a lesklý. Čisto rastlinné  zloženie je tak šetrné k vlasom, že môžete bez obáv zvýrazniť, či zmeniť váš odtieň kedykoľvek chcete.

Prírodné farby na vlasy Logona boli nedávno kompletne vynovené a teraz obsahujú nové prírodné prísady v bio kvalite ako ovocie shikaku, avokádový olej, henu, pšeničné, kukuričné a sójové proteíny. Tieto starostlivo vybrané zložky vlasy nielen farbia, ale aj ošetrujú, dodávajú lesk a objem. Aby bolo vaše farbenie vlasov dokonalé, Logona myslela aj na prostriedok, ktorá vlasy na farbenie špeciálne pripraví prípravok, ktorý po farbení farbu zafixuje.

prirodne farby na vlasy LOGONA

Prírodné šampóny a kondicionéry

Prírodný šampón je základnou starostlivosťou ak chcete mať zdravé a krásne vlasy. Logona má širokú ponuku šampónov pre každý typ vlasov s cennými prírodnými zložkami v bio kvalite. Či už je to bio medovka, bio žihľava, bio harmanček, bio aloe vera, bio goji a ďalšie....každá táto rastlinka má schopnosť vlasom dodať presne to, čo potrebujú.

Prírodné šampóny Logona sú bez silikónov, parabénov, syntetických parfémov a konzervantov. Nezaťažujú vlasy, práve naopak, dodávajú im nový život. Posilňujú vlasové korienky, spevňujú vlasy a z dlhodobého hľadiska podporujú rast zdravých vlasov. Tým, že sú úplne prírodné a ľahké, vlasy a vlasová pokožka majú možnosť dýchať a čerpať potrebné živiny z kvalitnej prírodnej vlasovej kozmetiky.

Základnú starostlivosť dopĺňajú prírodné kondicionéry na vlasy, ktoré uľahčujú rozčesávanie, uhladzujú a hydratujú vlasy. Či už vás trápia suché a poškodené vlasy alebo rozštiepené končeky, cenné prírodné látky, ako aloe vera, bio goji a rastlinné proteíny dodajú vlasom potrebnú výživu a ochranu.

Špeciálnu hĺbkovú starostlivosť zabezpečujú prírodné masky na vlasy s bio argánovým, bio jojobovým olejom, pšeničným proteínom a arginínom.

prirodna sampony na vlasy logona

prirodne kondicionry na vlasy logona

Prírodné laky na vlasy a prírodné tužidlá na vlasy.

Posledným krokom ku krásnym vlasom je vždy úprava lakom, či tužidlom na vlasy. Aj v stylingových prípravkoch Logona vsadila na kvalitu a bio suroviny. Samozrejmosťou sú čisto prírodné zloženia bez silikónov a iných chemických látok. Vo svojich receptúrach na prírodný lak na vlasy alebo prírodné tužidlo na vlasy využíva extrakt z bio chmeľu, medu a bambusu. Tieto prírodné suroviny výborne zafixujú želaný účes, a zároveň vlas chránia pred poškodením.

Celú stylingovú radu dopĺňa regeneračný olej na vlasy so vzácnym inca inchi olejom, Ochranný vlasový hydratačný sprej s aloe vera a tiež prírodný gél na vlasy s bambusom.

prirodny vlasovy styling logona

Ak teda rozmýšlate, že svojim vlasom chcete dopriať zdravú starostlivosť kvalitnou prírodnou kozmetikou, určite sa pozrite na značku LOGONA.