Teraz -15% s kupónom: 15BIO

Éterické oleje a imunita - overené tipy z aromaterapie

1. Éterický olej Ravintsara

Tento vzácny éterický olej pochádza z Madagaskaru. Medzi éterickými olejmi vyniká svojimi silnými antibakteriálnymi a antivírusovými vlastnosťami. Výborne posilňuje imunitu. Pomáha pri kašli, prechladnutí. Využijete ho ako  prevenciu počas chrípkových období. Jeho vôňa sa podobá na eukalyptus s jemnými tónmi gáfru. Ravintsara pôsobí dobre hlavne na dýchacie a črevné infekcie.

2. Zmes éterických olejov Imunita

Táto unikátna zmes éterických olejov z dielne Nobilis Tilia skrýva v sebe najlepšie antivírusové a antibakteriáne éterické oleje. Ich vzájomným prepojením sa podarili vytvoriť výborný prípravok na podporu imunity. Zmes obsahuje éterické oleje grapefruit, ravintsara, niaouli, ylang ylang, pačuli a pelargónia.

3. Antiseptická

Túto špeciálnu zmes vytvoril Original Atok špeciálne pre potreby lekárov - na dezinfekciu vzduchu a prevenciu pred rôznymi infekciami. Je vhodná aj do kancelárií, domácnosti a všade tam, kde sa potrebujete chrániť pred virózami, chrípkou, baktériami. Čistí vzduch, dezinfikuje, pomáha pri kašli. Obsahuje éterické oleje citrón, tymián, eukalyptus, borovica, levanduľa, pomaranč.

4. Niaouli

Výborný éterický olej na dýchacie cesty. Uľavuje pri kašli. Pôsobí proti vírusom a podporuje imunitu. Má medicínsku vôňu s gáfrovým jemne sladkým nádychom. Pôsobí ako prírodné antibiotikum pri infekciách v močovopohlavného ústrojenstva a tráviaceho ústrojenstva.

etericke oleje a imunita

Ako použiť éterické oleje?

1. Jednoducho ich vdychujte priamo fľaštičky.

2. Nakvapkajte na papierovú vreckovku a vdychujte.

3. Nakvapkajte na keramickú doštičku a nechajte odparovať v miestnosti. (prípadne na inú neglazúrovanú keramiku)

4. Do aromalampy alebo do difuzéra

5. Pridajte do kúpeľa alebo do masážneho oleja.