Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Pleťové oleje a oleogely Original ATOK

Odporúčame luxusné pleťové oleje a oleogely Original ATOK

Pleťové oleje a oleogely sú 100% prírodné preparáty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky.

Neobsahujú totiž vodu a preto nie je potrebná ich konzervácia.

Aký je rozdiel medzi olejom a oleogelom ?

Pleťový olej je zmes niekoľkých rastlinných olejov, ktoré sú doplnené éterickými olejmi, vitamínom E a prípadne ďalšími bioaktívnymi látkami.

Pleťové oleogely sú oleje s odľahčenou konzistenciou. Túto ľahšiu konzistenciu získavajú vďaka obsahu vosku Candellila získaného z rastliny Euphorbia cerifera. Táto rastlina má schopnosť adaptovať sa aj na veľmi extrémne klimatické podmienky. Rastie len v niekoľkých oblastiach v severnom Mexiku. Práve vďaka tomuto špeciálnemu vosku majú oleogely ľahšiu konzistenciu, výbornú vstrebateľnosť a schopnosť chrániť, vyhladzovať a regenerovať pokožku.

Aký pleťový olej si vybrať pre váš typ pleti:

Mastná a problematická pleť: Regeneračný pleťový olej Dianta, Supraderm, Karotenoidy alebo Morské riasy

Suchá pokožka: Regeneračný pleťový olej Avokádo. Ylang Ylang, Aloe vera, Levanduľa-mrkva

Zrelá pokožka: Regeneračný pleťový plej Ruža BPJ, Harmanček BPJ

Čo znamená skratka BPJ za niektorými produktami Original ATOK?

BPJ - Borákový, pupalkový a jojobový olej. Táto zmes rastlinných olej má výborné účinky vďaka obsahu kyseliny gamalinolenovej. Táto kyselina podporuje pevnosť bunkových stien.

Trochu luxusu nezaškodí...

Hľadáte pre vašu pleť niečo naozaj luxusné ? Vyskúšajte oleogely - Facelifting oleogel vanilka med Original ATOK alebo Revitalizujúci oleogel Zlato-jantár Original ATOK

Ako správne aplikovať pleťové oleje a oleogely

Pleťové oleje a oleogely sa odporúča na nanášať na pleť vyčistenú odličovacím olejom a pleťovou vodou. Najlepšie je, keď olej alebo oleogel nanesiete na mierne vlhkú pokožku. Pleťovú vodu prelejte do fľaštičky s rozprašovačom a tvár jemne navlhčite. Ak nanesiete olej na takto navlhčenú pokožku, vstrebe sa za 15-20 minút, oleogel ešte o niečo rýchlejšie. Ak si chcete naniesť aj makeup, určite treba počkať kým sa olej vstrebe. Pleťové oleje majú výborné účinky vďaka vysokému obsahu bioaktívnych látok.

Tip na zaujímavý produkt:

Facelifting oleogel vanilka-med Original ATOK

Exkluzívne zloženie: Tento zaujímavý produkt obsahuje zmes rôznych prírodných extraktov, rastlinných olejov a éterických olejov, ktoré prispeivajú k k vypnutiu a vyhladeniu pleti. Je špeciálne vhodný na pleť s vráskami, ale jeho účinky ocenia všetky typy pleti.  Vyvážená kompozícia extraktov z nechtíka, sedmokrásky, vanilky, medu, listov vínnej révy, prasličky, chmeľu, gaštanu a ďalších bylín má regeneračné, antioxidačné a upokojujúce vlastnosti. Oleje arganový a amarantový podporujú tvorbu kolagénu a elastínu. Z éterických olejov sa na spevňujúcich, vypínacích a vyhladzujúcich účinkoch preparátu podieľa najmä cist, myrha, myrta, slamienka a mimóza.

Príjemná vôňa: Oleogel má teplú vanilkovú vôňu s nádychom medu. Ak pre svoju pleť hľadáte niečo exkluzívne, čo obsahuje naozaj bioaktívne látky s viditeľným účinkom, neváhajte vyskúšať.

Jednoduché nanášanie: Oleogel sa nanáša jednoducho na suchú alebo vlhkú pokožku a zľahka sa vmasíruje.

facelifting oleogel vanilka med