Ušetri 10% s kupónom FLASH len do nedele 14.7.2024

Soplíky, nádcha, kašel...ako si poradiť?

Každá mamička si prechádza obdobím, keď dieťa potrápia časté soplíky a kašeľ. Detská imunita sa ešte len vyvíja a práve preto sú deti náchylné na prechladnutie a nádchu, hlavne keď sú v kolektíve alebo počas jesenného a zimného obdobia.

Ako posilniť detskú imunitu

V takomto období je potrebné posilniť detskú imunitu jemným prírodným spôsobom. Detský organizmus tak bude odolnejší voči vonkajšiemu prostrediu. Riešením môžu byť čisto prírodné bylinkové sirupy Mycomedica. Tieto sirupy sú vytvorené podľa overených receptúr tradičnej čínskej medicíny. Sú prispôsobené pre detský organizmus a jeho konštitúciu. Okrem rôznych byliniek obsahujú aj čínske medicinálne huby.

Použité bylinky a huby sú vysokej kvalite a testované v nezávislom nemeckom laboratóriu na čistotu. Neobsahujú žiadne látky, ktoré by mohli deťom uškodiť. Preto sa zloženia vôbec nemusíte obávať. Značka Mycomedica je z Čiech a venuje sa tradičnej čínskej medicíne a medicinálnym hubám už 10 rokov.

Deti určite potešia hravé, veselé obaly sirupov s veselými názvami podľa zvieratiek. Vyskúšať môžete sirup na posilnenie detskej imunity, zlepšenie dýchania, na nádchu a prechladnutie, na kašel, ale aj na trávenie alebo pokožku.

Dýchanie a dýchací systém rieši Sloní sirup a Pandí sirup. Na imunitu je určený Korytnačí sirup alebo Mycobaby Dračí sirup. Práve Dračí sirup je veľmi populárny medzi deťmi a mamičkami.

Pre veľmi živé hyperaktívne deti je tu Opičí sirup, ktorý usmerní ich energiu správny spôsobom.

Doprajte svojim deťom kvalitné prírodné sirupy a posilnite ich imunitu v náročnom období.