Bylinkové tinktúry Naděje

Naděje - unikátne bylinkové tinktúry od českej bylinkárky

Tinktúry Naděje sa vyrábajú už od roku 1988.

Za značkou Naděje stojí pani Jarmila Podhorná, známa česká bylinkárka. Po preštudovaní herbárov známych českých bylinkárov Janču a Zentricha sa rozhodla vyrábať vlastné bylinkové tinktúry.  Štúdiom a vlastným intenzívnym záujmom získala mnoho poznatkov o alternatívnej medicíne.

V tom čase sa pani Podhorná začala viac zaujímať aj o výťažky z púčikov rastlín. Ich účinok ju natoľko zaujal, že sa o gemmoterapiu začala zaujímať do hĺbky. Čoskoro začala vyrábať vlastné tinktúry z púčikov. ich úspech pri liečbe a prevencii ju natoľko zaujal, že postupne vytvorila celú radu tinktúr z púčikov. 

Cieľom pani Podhornej je poskytnúť ľuďom možnosť využívať dary prírody na udržanie plného zdravia za primeranú a dostupnú cenu.

Tinktúry Naděje

V súčasnosti firma Naděje vyrába dva druhy tinktúr bylinné a púčikové. Bylinné sú získavané zo samotných bylín a púčikové výlučne z púčikov rastlín. V ponuke je viac ako 100 rôznych tinktúr.

Mimoriadne účinné sú tinktúry vyrobené z púčikov rastlín - gemmoterapeutiká. Rastlina v púčikoch prechováva svoj genetický potenciál, preto v nich zhromažďuje najcennejšie látky, ktoré telo zotavujú a súčasne vytvárajú aj obranný mechanizmus - prevenciu proti chorobám. Extrakty z púčikov preto obsahujú mimoriadne hodnotné a unikátne látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Laicky povedané, púčiky obsahujú silu budúceho kvetu, koreňa a celej rastliny, či byliny. Preto sú gemmoterapeutiká také mimoriadne účinné.

Niektoré špeciálne tinktúry sa pani Podhorná rozhodla doplniť betaglukánom - výťažkom z hlivy ustricovej. Tým sa dosiahne ešte lepší účinok a širší záber na konkrétny problém.

Bylinné kúry Naděje

Na základe svojich dlhoročných skúseností sa pani Podhorná rozhodla pripravovať aj špeciálne zostavené kúry.

Kúry sú vždy zložené zo štyroch alebo piatich tinktúr. Takto sa môžu účinky jednotlivých bylín vzájomne dopĺňať a vytvoriť komplexnejšie pôsobiaci prípravok.

Okrem tinktúr má firma Naděje v ponuke aj ďalšie zaujímavé produkty. Veľmi obľúbené sú bylinné výťažky v mede, kde príjemné spojíte so zdravým. Sú výbornou prevenciou a zároveň skvelou pochúťkou.  Chvíle relaxu si môžete spríjemniť s bylinkovými prísadami do kúpeľa.

Ponuka výrobkov firmy Naděje

k09 bylinková kúra pri posilnenie imunity_1