Len dnes 20% zľava pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20

Zdravšie a krajšie farbenie vlasov vďaka prírodným farbám!

Umelo vyzerajúca farba, podráždená pokožka, či dokonca alergická reakcia. Ak tieto veci poznáte z vlastnej skúsenosti aj vy, zrejme používate zlé farby na vlasy. Ako vám v tomto prípade môžu dobre pomôcť prírodné produkty?

Drvivá väčšina farieb na vlasy je vyrobená z rozličných umelých zložiek, ktoré nie sú pre vlasy dvakrát prospešné. A nielen pre vlasy. Mnohé ženy, ktoré si svoje vlasy farbia pomocou klasických umelých farieb, pociťujú okrem vysušených vlasov „bez života“ aj podráždenú a suchú pokožku hlavy, či dokonca rôzne alergické reakcie. Dlhodobé farbenie vlasov produktmi, ktoré obsahujú peroxid, amoniak a iné chemické prísady, tak môže značným spôsobom narušiť vaše zdravie. A pokaziť si vlasy na celý život asi nechce žiadna z nás...

Práve tu sa k slovu dostávajú prírodné farby na vlasy. Ako už napovedá ich názov, zložené sú výhradne z čisto prírodných výťažkov, dokonca sú vegánske a netestované na zvieratách. Vhodné sú tak napríklad aj pre tehotné ženy, ktoré nechcú riskovať alergickú reakciu spôsobenú chemickými prísadami v klasických farbách. Mnohé ženy sa v prípade čisto prírodných farieb na vlasy obávajú ich menej výrazného farbiaceho účinku, no tento neduh pri moderných farbách na vlasy nepocítite. Farba bude krásne výrazná, no prirodzená zároveň.

FotkyFoto_30788297_M

Prášková alebo krémová farba na vlasy?
Ak sa rozhodnete pre prírodné farby na vlasy, vyberať môžete z dvoch možností. Tou prvou sú práškové farby na vlasy, napríklad moderná orieškovo hnedá farba Logona. Tá dodá vašim vlasom nezameniteľný lesk a objem, no okrem účinného zafarbenia ich zároveň aj vyživí. Obsahuje totiž aj avokádový olej a rastlinné proteíny.

Druhou možnosťou sú krémové farby na vlasy, do tejto kategórie patrí napríklad nugátovo hnedá farba Logona, ktorá dodá vašim vlasom ten správny šmrnc. Výhodou je, že všetky práškové aj krémové farby Logona môžete navzájom miešať a vytvárať si tak dokonalé farebné kombinácie presne podľa svojich predstáv.

Ak chcete prírodné farbenie vlasov povýšiť na ešte lepšiu úroveň, využiť môžete aj minerálny prípravok pred farbením, prípadne Color fix, ktorý zaručí dokonalý výsledok. Ak ste ešte prírodné farby na vlasy nevyskúšali, rozhodne vám odporúčame túto chybu čím skôr napraviť. Ak ich raz skúsite, už sa ich nebudete chcieť nikdy vzdať!