Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Farbenie vlasov prírodnou farbou. 3 jednoduché kroky ako na to.

Rozmýšlate, že vyskúšate prírodné farby na vlasy, len neviete akéto bude ?

Farbenie vlasov prírodnými farbami je úplne jednoduché. Aby bol výsledok, čo najlepší, vyskúšajte tento 3 krokový postup, ktorý odporúča Logona.

Farbenie vlasov prírodnými farbami Logona - 3 krokový systém pre dlhotrvajúcu silnú farbu.

3 krokova fabenie_1

1. Príprava na farbenie - Minerálny prípravok na vlasy pred farbením Logona

Tento minerálny prípravok dokonale očistí vlasy tak, aby farba mohla lepšie priľnúť k vlasom. Čistí vlasy od zvyškov stylingu, lupín, nadmerného tuku. Minerálny prípravok sa aplikuje jednoducho. Pomocou hrebeňa alebo farbiacej kefky naneste prípravok pramienok po pramienku po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť 10 - 15 minút. Potom vlasy dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody.

2. Farbenie vlasov práškovou prírodnou farbou Logona

Zmiešajte práškovú farbu s vriacou vodou na krémovú pastu. Na zvýšenie intenzity môžete pre tmavé vlasy použiť aj čierny čaj alebo kávu. Pre svetlé vlasy je vhodný harmančekový čaj, pre červené tóny ibištek alebo červené víno. Krémovú farbu nanášajte rovnomerne štetcom na farbenie vlasov. Postupujte pramienok po pramienku. Podľa požadovanej intenzity nechajte farbu pôsobiť 15 minút až 2 hodiny. Potom vlasy opláchnite veľkým množstvom teplej vody. Ak je to možné nepoužívajte šampón, aby bol výsledok, čo najlepší.

3. Fixácia farby prípravkom Color Fix

Prípravok Color Fix fixuje a zosiľňuje farbu a jasnosť vlasov. Obsahuje cenný lopúchový olej, extrakt z listov brezy a prírodný betaín. Skrášluje farbu vlasov a dodáva im očarujúci lesk.