Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Lavera je overená kvalita v biokozmetike

Nemecká prírodná kozmetika Lavera nie je žiadnou novinkou na našom trhu. Už niekoľko rokov si drží svoje miesto medzi špičkou BIO kozmetiky.

A prečo práve LAVERA? Lavera je odvodená od latinského slova „verum“, čo znamená „pravda“. A práve na tom si táto značka zakladá. Prinášať pravdivé, skutočné informácie o svojich výrobkoch, o ich zložení a kvalite použitých ingrediencií. Tie sú v BIO kvalite, 100% prírodné, certifikované, dodržiavajúce pravidlá kontrolovaného ekologického hospodárstva a plne deklarujúce svoj pôvod. 

Lavera je certifikovaná najstarším certifikátom pre prírodnú kozmetiku BDIH, certifikátmi NATRUE, ORGANIC a VEGAN a nie je testovaná na zvieratách. Práve označenie VEGAN zaručuje, že výrobky neobsahujú žiadne živočíšne produkty. Jej dermatologické testy na dobrovoľníkoch garantujú výbornú znášanlivosť akejkoľvek pokožky. Je bez syntetických konzervantov, parfémov, parabénov, bez chemických farbív a aróm, bez silikónov a petrochemických látok. Lavera dodržiava ekologické postupy počas výroby a používa recyklovateľné obaly.

Samotný jej zakladateľ Thomas Haas sa doteraz podiela na vývoji, neustálom výskume a inováciách. Zoznam používaných ingrediencií a výťažkov obsahuje cez 300 rastlinných zložiek. Záleží na príslušnom pestovateľovi, jeho úrode a kvalite, preto môže byť pre niektoré použité zložky viacero krajín pôvodu.

Spektrum ponúkaných výrobkov značky Lavera je naozaj široké. Základom je  pleťová a telová starostlivosť, starostlivosť o vlasy a zuby, či detská starostlivosť od narodenia. Na svoje si prídu aj muži vďaka špeciálnej rade pre mužov, ženy poteší široký výber dekoratívnej kozmetiky a samozrejmosťou je aj opaľovacia rada, ktorá nemôže chýbať v žiadnej kvalitnej BIO kozmetike.

lavera_banner_new

Prísna kontrola kvality svojich výrobkov sa vypláca a inovatívne produkty Lavery už zapôsobili na mnohé poroty - značka získala prestížne ocenenia, o ktorých hlasovali nie len používatelia, ale podarilo sa im zaujať aj odborníkov z nezávislých testovacích časopisov.

Už 25 rokov sa Lavera pýši svojimi úspechmi po celom svete. Patrí dokonca medzi štyroch najvýznamnejších výrobcov BIO kozmetiky na svete.

Lavera verí, že len v súlade s prírodou je možné dosiahnuť viditeľný efekt zlepšenia pokožky a navyše upokojiť telo aj myseľ.