Pleťové vody a toniká od Original ATOK

Máte radi čistenie pleti pleťovými vodami ?

Original ATOK má pre Vás skutočne širokú ponuku. Dokonca, snaží sa vyhovieť potrebám svojich zákazníkov a preto ponúka pleťové vody a pleťové toniká.

Rozdiel je jednoduchý, pleťové toniká obsahujú 7% alkoholu. Preto sú vhodné na normálnu až mastnú pleť so sklonom k akné. Táto koncentrácia alkoholu je však veľmi nízka. Pleť nedráždi, iba jemne dopĺňa dezinfekčný a čistiaci účinok. Preto sa nemusíte obávať vyskúšať ani pleťové toniká.

Pleťové vody a toniká Original ATOK obsahujú vyváženú kombináciu bylinných extraktov a éterických olejov cielene vytvorené pre rôzne typy pleti.

Original ATOK si zakladá na kvalite použitých surovín, produkty sú vždy čerstvé a zachovávajú si svoju účinnosť.

Naše tipy na pleťové vody a toniká Original ATOK:

Pleťové tonikum Galant

Vhodné na citlivú, podráždenú a zapálenú pokožku. Obsahuje éterické oleje z mäty, eukalyptu a santalu. Má protizápalové účinky. Pleť jemne čistí a ukľudňuje. Obsahuje 7% alkoholu.

Pleťová voda Citrón

Vhodná na mastnú pleť s rozšírenými pórmi alebo rozšírenými žilkami. Éterický olej z citrónu má protizápalové a jemne sťahujúce účinky. Podporuje aj zosvetlenie pleti. Môže sa používať v kombinácii s Regeneračným krémom a Olejom Dianta Original ATOK.

Pleťová voda a pleťové tonikum Klinček

Klinček je známy svojimi priaznivými účinkami na zapálenú pleť. Preto sú tieto produkty veľmi vhodné na aknóznu pleť. Klinček pleť jemne prekrvuje a zároveň má silný antiseptický účinok a mierne znecitlivuje. Pleťová voda a tonikum Klinček sú vhodné v kombinácii s Regeneračnými krémami Viana, Materina dúška a Tea Tree od Original ATOK.

Pleťová voda a pleťové tonikum Levandula

Obľúbená klasika na všetky typy pleti vrátane citlivej. Levandula je známa svojimi upokojujúcimi účinkami na pokožku. Zároveň má protizápalový účinok a je veľmi dobre znášaná. Jej účinky ocení hlavne suchá a citlivá pleť. Vhodným krémom k tejto pleťovej vode a toniku sú Regeneračný krém Levandula alebo Regeneračný olej citrón - mrkva Original ATOK.

Pleťová voda Jasmín

Táto pleťová voda pokožku regeneruje, tonizuje upokojuje a čistí. Jasmínový éterický olej je známy svojimi ukľudňujúcimi účinkami na pokožku. Má schopnosť jemne čistiť póry a regulovať činnosť mazových žliaz. Pleťová voda Jasmín je vhodná na všetky typy pleti. Ako krém odporúčame Regeneračný krém Jasmín Original ATOK, ktorý sa s pleťovou vodou výborne dopĺňa.

Okrem týchto pleťových vôd má Original ATOK aj ďalšie druhy, ako napr. Pleťovú vodu s morskými riasami alebo špeciálnu Upokojujúcu pleťovú vodu s karotenoidami. Určite si nájdete vhodný typ aj pre Vašu pleť.

Celá ponuka pleťových vôd Original ATOK

Celá ponuka pleťových toník Original ATOK