Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Náročný deň? Poradíme Vám ako to zvládnuť.

Každý má v dnešnej dobe náročné dni, kedy pociťuje stres, napätie a nervozitu. V dnešnej dobe sme nútení zvládať a riešiť množstvo problémov každý deň. Či už sú to napäté dni v práci, problémy v rodine, čo výchova detí. Všetky tieto náročné povinnosti si vyžadujú zodpovednosť, sústredenie a schopnosť robiť správne rozhodnutia. Tlak, ktorý vzniká takouto zodpovednosťou môže však mať negatívny vplyv na naše celkové zdravie.

aroma tycinky

Všetci sme schopní znášať určité množstvo stresu, no keď začne byť toho priveľa, môžeme začať pociťovať nepríjemné príznaky ako únava, strata energie, motivácie, nervozita, negatívne pocity, či frustrácia z toho, že nie sme schopní všetko zvládať.

V takýchto náročných obdobiach je dobré nájsť si spôsob, ako sa uvoľniť odreagovať a namotivovať na ďalšie fungovanie.

Jednou z možností je uvoľniť psychické napätie pomocou aromaterapie. Nemusíte sa obávať, nejde o žiadne aromalampy, či éterické oleje v sklených fľaštičkách, ktoré nie sú pre hektický deň príliš praktické.

Vyskúšajte šikovné AROMA tyčinky, ktoré v sebe uchovávajú bio éterické oleje. Stačí tyčinku otvoriť, pridržať jednu nosnú dierku upchatú a druhou sa jemne nadýchnuť. Trvá to len niekoľko sekúnd, no vdýchnuté éterické oleje začnú uvoľňovať molekuly, ktoré ovplyvnia Vaše psychické rozpoloženie.

Takýmto príjemný spôsobom sa môžete lepšie sústrediť, upokojiť sa, zlepšiť dýchanie a nájsť stratenú rovnováhu.

8 rôznych AROMA tyčiniek pre každú situáciu Vám uľahčí a spríjemní voľnú chvíľku po obede, pri káve či počas malej prestávky v škole a v práci.

Neváhajte a vyskúšajte praktické AROMA tyčinky pre krajší deň bez napätia a stresu!