Vlasy ako hodváb

Túžite po hladkých pevných vlasov plných lesku ? A namiesto toho, keď sa pozriete do zrkadla vidíte skôr vysušené poškodené a ťažko upraviteľné vlasiská :-)

Nebojte sa, dá sa s tým niečo robiť. Weleda má na to super recept. A to ovos, teda konkrétnejšie špeciálny extrakt z ovsa, ktorý obsahuje kyselinu kremičitú.

Tá je tajomstvom krásnych vlasov, pretože pomáha spevniť ich štruktúru. Pevný vlas sa potom neláme a je odolný voči poškodeniu. Kyselina kremičitá sa tvorí v ovse prirodzene pôsobením vzduchu, tepla a slnka.  Jednoducho sila prírody sa pretaví do rastliny. Špecialisti z Weledy túto energiu z ovsa vytiahli, aby vytvorili hneď niekoľko produktov vlasovej rady, ktoré tento malý zázrak na vlasy obsahujú.

Jednoducho cesta k zdravým vlasom pochádza z prírody.

Ovsený šampón obsahuje okrem spomenutej kyseliny kremičitej aj jojobový olej a extrakt zo šalvie a pšenice. Používaním tohto šampónu vaše vlasy ozaj zosilnejú a zlepší sa ich štruktúra, pevnosť a lesk. Podporuje aj výživu korienkov vlasov.

Je vhodný len na suché a poškodené vlasy, pretože je ozaj veľmi výživný. Ak máte normálne a mastnejšie vlasy a chceli by ste ho použiť kvôli regenerácii, používajte ho len každé druhé až tretie umytie. Inak umyte vlasy svojím bežným šampónom.

Šampón obsahuje len prírodné cukrové tenzidy (čistiace látky), takže netvorí až toľko peny. Ale to nič nemení na jeho účinku, ktorý je naozaj prekvapujúci :-)

Ak potrebujete pre vaše vlasy ešte niečo naviac, použite Ovsený kondicionér alebo Ovsenú kúru Weleda. Ich účinok je založený na podobnej receptúre ako pri šampóne a dopĺňa jeho účinok.

Len pre istotu: To čo vlasom škodí SLS (sodium laureth sulfát) teda syntetické tenzidy, silikóny (dimethicone) a podobné nepríjemnosti vo vlasovej kozmetike Weleda nenájdete.  Tak sa netrápte študovaním zloženia, ja to robím za vás a veľmi rada :-) Weleda je moja TOP značka ! Vedeli ste, že existuje už od roku 1921 ? Jej kvalitu potvrdzuje aj certifikát pre prírodnú kozmetiku Natrue.

Vlasová kozmetika Weleda

weleda ovseny sampon

Vaša Bioterka