Pitný režim s Retapkou

Eko fľaše RETAP majú za sebou prvých pár mesiacov predaja a my sa s vami chceme podeliť o skúsenosti !

Zakazníci si fľaše mimoriadne obľúbili, a tak sme sa aj my rozhodli jednu riadne otestovať, nech vieme čo predávame :-)

Vybrali sme si fľašu veľkosti 0,5l, čo je tak akurát na kratší výlet, do mesta, na cestu do práce. Táto veľkosť sa ešte stále zmestí aj do kabelky strednej veľkosti.

Veľkosť 0,8l je už na dlhšie výlety alebo ak chcete zobrať nápoj pre celú rodinu, viac detí a pod. Malá fľaša 0,3l je vhodná pre deti do školy alebo ak vám stačí  len trochu vody, ak by vás chytil smäd napr. cestou autom do práce.

Inak je 0,5l taká najuniverzálnešia veľkosť, veď aj klasické minerálky v plaste su v pol litrovom balení.

Takže tu sú naše skúsenosti:

Fľaša je ozaj ľahučká. Materiál pôsobí ako ozajstné sklo na dotyk aj vzhľadom. Ide však o špeciálne odľahčené sklo.

Fľaša RETAP má primerane veľké hrdlo, trošku väčšie ako klasické hrdlo na minerálkovej fľaši. Dobre sa z neho pije a zároveň fľašu ľahko vyčistíte kefkou na fľaše.

Najzábavnejšie na Retapkách sú určite veselé farebné vrchnáky ! Môžete si vybrať až z 12 odtieňov. Ak radi meníte farby podľa nálady, môžete si kúpiť hneď niekoľko vrchnákov a meniť si ich, prípadne nahradiť, ak by sa vám jeden stratil.

Vrchnák je z termoplastického elastomeru, čo vám asi moc nenapovie, no zjednodušene, je ako keby gumený. Ale nebojte sa neobsahuje žiadne škodlivé prímesy ako BPA a ftláty. Je to predsa EKO fľaša.

Vrchnák sa nešróbuje, ale len nasadzuje a treba trošku pritlačiť, aby dobre obopol hrdlo fľaše.

Na krátkom výlete fľaša plne splnila svoj účel a boli sme s ňou veľmi spokojní. Hlavne, že už nemusíme kupovať tie "malé minerálky" a potom recyklovať plastové fľaše.

Kúpiť fľašu RETAP