Dni Valentína a lásky sú tu - teraz so zľavou 10% s kupónom: LOVE10
335 položiek celkom
tea tree extra nobilis tilia
TOP PRODUKT
od €8,39

Antibiotický, protiplesňový, hojivý, posilňuje imunitu.

Kód: E0125M
mandarinka cervena etericky olej hanus
€4,17

10 ml. Veľmi príjemná vôňa. Upokojuje nervový systém. Antibakteriálne účinky. 

Kód: HAN010
levandula etericky olej hanus
€5,16

10 ml. Odstraňuje nervové vypätie, stres, nespavosť, migrény. Antiseptický účinok.

Kód: HAN007
pomaranc horky hanus
€4,17

Jemná citrusová vôňa s korenistým nádychom. Antiseptické účinky, regenerácia pokožky, tráviace problémy, nervozita, úzkosť, stres, apatia.

Kód: HAN6300
Éterický olej Myrha Kód: PMV2067
etericky olej zazvor
€15,46

Ohnivá a pikantná-ovocná vôňa.

Kód: PMV456
neroli primavera
€17,72

Upokojujúci účinok.

Kód: PMV219
santalove drevo saloos
od €4,36

Teplá sladko drevitá balzamová vôňa s dezinfekčným účinkom. Antidepresivny.

Kód: SAE109
geranium etericky olej hanus
€5,49

Výrazná svieža kvetinovo ružová vôňa s korenistým nádychom. Protizápalové a hojivé účinky, starostlivosť o pleť. 5 ml.

Kód: HAN027
bergamot novy hanus
€5,05

Svieža, citrusová, sladkoovocná, slabo drevitobylinná vôňa. Infekcie dýchacích ciest, zápaly hrdla, kašeľ, protizápalové a hojivé účinky, akné, rany, lupiny, psoriáza, žalúdočné...

Kód: HAN031
respirant 1
TOP PRODUKT
€11,77

Dýchanie. Únava. Slabosť. Imunita.

Kód: E1004
mata pieporna
TOP PRODUKT
od €5,86

Protiinfekčný, analgetický, posilňuje nervy a zažívanie.

Kód: E0009
mata kucerava
TOP PRODUKT
€9,24

Antiseptický, protikŕčový, podporuje tvorbu hlienu.

Kód: E0031
eukalyptus citronovonny
TOP PRODUKT
od €7,34

Osviežujúca citrónovoeukalyptová vôňa. Chladnejší druh eukalyptu. Vhodný aj pre deti.

Kód: E0089
mata pieporna mitcham etericky olej hanus
Novinka
€5,82

Mätová vôňa s balzamickým nádychom. Zápaly dýchacích ciest, prechladnutie, nádcha. Mäta pochádza zo Severnej Ameriky.

Kód: HAN1075
ceder himalajsky etericky olej hanus
€4,06

Sladko ovocná vôňa pripomínajúca karame. Infekcie horných dýchacích ciest, stres, úzkosť, apatia, repelentné účinky.

Kód: HAN1603
etericky olej borovica hanus
€4,39

Svieža ihličnatá vôňa. Infekcie dýchacích ciest, kašeľ, bolesti kĺbov a svalov, reuma, svalová únava po športovom výkon.

Kód: HAN1403
kadidlo arabske etericky olej farfalla
Novinka
€15,09

Príjemná drevitá vôna očistného éterického oleja. Ochranné a čistiace účinky.

Kód: FAR230712
Hore
Ďalšie produkty

Éterické oleje do difuzéra

Aroma difuzéry umožňujú využívať esenciálne oleje na maximum. Pomocou elektronických frekvencií vytvára aroma difuzér vibrácie, ktoré rozpúšťajú molekuly esenciálneho oleja do vody. Voda spolu s esenciálnym olejom sa premieňa na jemnú hmlu, ktorá sa rozptýli do ovzdušia v miestnosti. Dýchaním takto môžeme prijať do organizmu aj esenciálny olej a využiť jeho pozitívne vlastnosti. Pridanou hodnotou je aj zvlhčenie vzduchu, ak máte doma suchý vzduch.

Dôležité je vybrať si kvalitný esenciálny olej (éterický, esenciálny a vonný olej označujú ten istý produkt, len ináč pomenovaný). Tým, že sa olej vstrebáva do organizmu nesmie obsahovať žiadne chemické látky. Nesmie byť riedený alkoholom a nesmie byť doplnený syntetickou parfemáciou. Ako však vyberať kvalitné esenciálne oleje? Zamerajte sa na overených výrobcov, ktorý transparentne informujú zákazníka. Niektoré značky sú už veľmi dobre etablované na trhu. Na stránkach výrobcu nájdete vždy aj jeho filozofiu výroby a získavania esenciálny olejov. Pri každom esenciálnom oleji musí byť uvedený latinský názov, krajina pôvodu a spôsob získavania. Čím viac informácií máte, tým väčšia pravdepodobnosť je, že olej bude kvalitný.

Prírodné esenciálne oleje - ako si vybrať najlepší

V našej ponuke nájdete esenciálne oleje od overených výrobcov, s ktorým spolupracujeme už viac ako 10 rokov. Vieme odkiaľ ich éterické oleje pochádzajú, ako sa vyrábajú. Do našej ponuky nikdy nezaradíme esenciálne oleje, ktoré nie sú 100 % prírodné čisté a autentické s preukázateľným pôvodom. Za overených výrobcov kvalitných čistých éterických olejov bez riedenia a syntetických prísad považujeme najmä:

Esenciálne oleje Nobilis Tilia bio kvalita, široký výber, tmavofialové sklo

Český výrobca prírodnej kozmetiky a esenciálnych olejov. Esenciálne oleje Nobilis Tilia sú balené v tmavofialovom skle, čo významne zlepšuje uchovanie ich kvality. V ponuke Nobilis Tilia nájdete aj špecifické esenciálne oleje ako bio cist, vavrín, nard, ho-sho...Ak hľadáte vzácne éterické oleje, môžete sa bez obáv spoľahnúť na značku Nobilis Tilia. Ponúkajú esenciálne oleje lipa absolue, ruža otto, esenciálny olej medovka, neroli.

Esenciálne oleje Hanus slovenský výrobca

Slovenský výrobca éterických olejov s viac ako 20 ročnou tradíciou. Značka Hanus bola jednou z prvých, ktorú sme do nášho portfólia zaradili a spolupracujeme s ňou dodnes. Výrobca Hanus zdôrazňuje dôležitosť spôsobu výroby esenciálnych olejov. To je pre kvalitný esenciálny olej veľmi dôležité. Jediné 2 spôsoby, ktoré sa môžu používať sú extrakcia vodnou parou a lisovanie za studena a následné mechanické odstredenie.

Dnešné moderné technologické postupy, však umožňujú aj výrobu lacných esenciálnych olejov, ktoré sa takmer úplne podobajú na tie 100% čisté prírodné. Obsahujú však aj nevhodné syntetické látky, ktoré by sa používať nemali. Laik nemá možnosť zistiť rozdiel, avšak liečivý účinok nebude rovnaký. A to je to najdôležitejšie v aromaterapii. Preto tak zdôrazňujeme dôležitosť značky /výrobcu od ktorého si esenciálny olej kúpite.

Esenciálne oleje Primavera bio kvalita a veľký výber

Nemecký výrobca veľmi kvalitných esenciálnych oleje, vzácnych aj v bio kvalite. Ich portfólio je naozaj veľmi široké a nájdete u nich aj ozajstné špeciality pre aromaterapiu ako esenciálny, aníz, borovica čierna, ľubovník, mäta marocká, medovka, rebríček, ruža damašská, skalná ruža cist, slamienka, jasmín, iris, frangipani, med a vanilka. Primavera spĺňa nároky aj náročných aromaterapeutov a všetkých nadšencov aromaterapie, ktorý využívajú esenciálne oleje na podporu zdravia.

Esenciálne oleje Saloos tradičná značka, široký výber

Český výrobca éterických olej so širokým a cenovo dostupným portfóliom esenciálnych olejov. Saloos bol jedným z prvých výrobcov, ktorý začal ponúkať kvalitné éterické oleje. Dodnes sú éterické oleje Saloos veľmi populárne aj u laikov a začiatočníkov v aromaterapii. Veľmi obľúbené je esenciálny olej vanilka, ruža, citrón a santalové drevo.

Rady ako si vybrať esenciálny olej

1. Zistite čo najviac informácií o výrobcovi.

2. Zistite, či výrobca uvádza krajinu pôvodu.

3. Zistite, či je fľaštičke aj latinský názov rastliny, z ktorej olej vyrobený

4. Zvážte aj obal. Esenciálny olej musí byť v tmavom skle