Len dnes 20% zľava pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20

Sirup proti kašlu

Kašel vzniká podráždením dýchacích ciest. Na slizniciach dýchacieho ústrojenstva počas prechladnutia vznikajú hlieny, ktorých sa kašlom potrebujeme zbaviť. Kašeľ môže byť aj neproduktívny, kedy sa nám nič nedarí vykašlať, hoci máme pocit, že niečo sliznicu dráždi.

Poznáme akútny kašeľ, ktorý vzniká pri nádche, prechladnutí ale aj chronický kašeľ, ktorý pretrváva dlhodobo pri celkovom oslabení dýchacieho ústrojenstva. Veľmi nepríjemný je aj fajčiarsky kašeľ, kedy sú sliznice dýchacieho systému podráždené cigaretovým dymom.

Kašeľ u malých detí je veľmi častý a to preto, že detská imunita sa ešte len formuje a počas náročných období a pobyte v kolektíve dieťa veľmi ľahko chytí nádchu, kašeľ a soplíky.

Najpredávanejšie

mispulnikovy sirup TCM
 
€9,07
draci sirup mycomedica
 
€9,27
2 položiek celkom
mispulnikovy sirup TCM
Zľava 20% pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20
€9,07

Bylinný sirup proti kašľu podľa receptu Tradičnej čínskej medicíny. Kašel. Kašel u detí. Nádcha. Prechladnutie. Bolesti hrdla.

Kód: TCM311
draci sirup mycomedica
Zľava 20% pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20
€9,27

Detský bylinkový sirup pre harmonizáciu detského organizmu. Podľa receptúry Tradičnej čínskej medicíny. Imunita. Nádcha. prechladnutie. Kašeľ. Posilnenie.

Kód: MYC41

Sirup proti kašlu s mišpulníkom 

je tradičný sirup, ktorý sa v Ázii využíva už veľmi dlho pri akútnom aj chronickom kašli. Má veľmi dobré recenzie pri opakujúcom sa kašli u detí aj dospelých. Základom tohto receptu sú plody mišpulníka skombinované s ďalšími bylinkami podľa Tradičnej čínskej medicíny.

Hlavné zameranie Mišpulníkového sirupu:

 • suchý dráždivý kašeľ
 • kašeľ s vykašliavaním hlienov
 • akútny aj chronický kašel
 • problémy s hlasivkami pri namáhaní
 • pri nádche a prechladnutí
 • pri zápale priedušiek
 • pri fajčiarskom kašli

Mišpulníkový sirup pôsobí na okruh pľúc. Regeneruje sliznice dýchacieho ústrojenstva, zvlhčuje dýchacie cesty, odstraňuje hlieny. V období veľkého náporu na imunitu ako je jesenné a jarné obdobie je Mišpulníkový sirup skvelým pomocníkom v domácej lekárničke.

Deti ho bez problémov užívajú pretože obsahuje aj trošku trstinového cukru pre lepšiu chuť a prekrytie horkej chuti byliniek.

Prírodný sirup proti kašlu pre deti

ponúka značka Mycomedica pod názvom Dračí sirup Mycobaby.Tento sirup obsahuje účinné extrakty z liečivých húb ako Reishi a Cordyceps. Okrem toho je v ňom Acerola a Echinacea bohaté na vitamín C. Nie nadarmo sa volá tento sirup aj Dračí sirup, pretože detskému organizmu dodáva silu. Aby sirup deťom chutil, pridali do neho chutné holandské kakao. Ak potrebujete riešiť detskú imunitu, spoľahnite sa na tento čisto prírodný sirup.

Kedy je dobré aby ho deti užívali:

 • pri kašli
 • ak dieťa často opakovane dostáva kašeľ
 • pri potrebe posilniť imunitu – v škôlke, škole
 • pri potrebe dodať energiu – po chorobe, pri vyčerpaní
 • podpora pri alergii a astme

sirup proti kašlu bioterra