Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Rýchla pomoc na akné a mastnú pleť

Trápi vás akné, problematická a mastná pleť s vyrážkami ?

Skoncujte s týmto trápením s prírodnou kozmetikou Nobilis Tilia. Predstavujeme vám 4 zaručených bojovníkov s problematickou pleťou.

Dôležité je, aby takáto pleť dostala ľahkú nezaťažujúcu starostlivosť  bez chemikálií. Tie môžu pleť len viac dráždiť a stimulovať nadmernú produkciu mazu. Minerálne oleje a silikóny, ktoré sa používajú v bežnej kozmetike pleť dusia a zabraňuje jej dýchať.

Preto je krok číslo 1 prechod na prírodnú kozmetiku, ktorá pleť nezaťažuje, umožňuje jej prirodzene sa regenerovať, dýchať a nevytvára mastný film.

Nobilis Tilia má na aknóznu 4 overené produkty:

1. Hydrofilný olej s tea tree na čistenie pleti. Jemne čistí problematickú pleť bez vysušenia a podráždenia. Tea tree olej má silné antiseptické účinky na zapálenú pokožku. Odstraňuje nadmernú mastnotu a nečistoty aj make up.

2. Čistiaca voda Salt je vhodná na hĺbkové ošetrenie. Morská soľ pleť uvoľňuje, ukľudňuje a čistí do hĺbky. Najprv vyčistite pleť hydrofilným olejom a potom naneste Čistiacu vodu Salt a nechajte minútku pôsobiť.

3. Aknégel je prvá pomoc na zapálené vyrážky. Má silné antimikrobiálne a antiseptické vlastnosti.  Používa sa namiesto krému buď na celú pleť v tenkej vrstve alebo len lokálne na zapálené miesta. Výborne sa vstrebáva a pleť nemastí.

4. Tea tree krém je ľahučké pohladenie s bylinkovou vôňou pre citlivú pleť s akné. Obsahuje tea tree olej s antiseptickým účinkom. Mierni zápaly, červené fľaky a pleť zjednocuje. Môžete ho použiť na noc aj na deň a tiež ako podklad pod make up.

akne nobilis tilia

Výhodou prírodnej kozmetiky je, že je vždy čerstvá. Produkty sú vyrábané v menších dávkach tak, aby ich zákazník dostal čo najčerstvejšie. Zároveň, použité prírodné suroviny sú spracované šetrným spôsobom, tak aby bola zachovaná ich účinnosť a pokožke naozaj pomáhali.

Zloženie prírodnej kozmetiky je pre pleť oveľa prirodzenejšie. Pokožka prírodné látky lepšie absorbuje a vie ich využiť na svoju regeneráciu.