Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Prírodná kozmetika z Provence

Oléanat - Tajomstvo krásy z Provence

Túto zaujímavú značku, ktorá sa špecializuje hlavne na výrobu tradičných mydiel, olejov a balzamov máme v ponuke už niekoľko rokov a jej obľúbenosť stále narastá.

Výrobca, francúzska firma Le Secret Naturel (Tajomstvo prírody) funguje ako manufaktúrny rodinný podnik od roku 2002.  Sídli v Provence neďaleko Avignonu. Oléanat sa zameriava sa na výrobu niekoľkých produktových rád - jednou z nich je práve Oléanat. Receptúry si firma Oléanat vytvára sama, tak aby boli v čo najväčšj harmónii s prírodou, životným prostredím a človekom. Provence je oblasť bohatá na rastlinné zdroje ako sú oleje, esenciálne oleje a tradičné provensálske bylinky. Bohatstvo tohto regiónu využíva lokálny výrobca Oléanat pre svoju výrobu. Vznikajú tak jednoduché ale kvalitné francúzske receptúry, ktoré si obľúbite na celý život.

FotkyFoto_68471045_XS

Typická krajina v Provence - Levanduľové polia

Oléanat si zakladá na tom, aby produkty boli vyrobené transparentným spôsobom. Preto sú všetky produkty vyrobené bez prísad na báze ropných chemikálií a konzervantov. Cieľom receptúr Oléanat je zachovať vlastné regeneračné procesy v pleti a podporiť ju účinnými prírodnými látkami. Preto sú receptúry oléanat jednoduché avšak zamerané na kvalitu prvotných výrobných surovín.

Filozofiiou Oléanat je myšlienka, že v skutočnosti naša pleť nepotrebuje toho až tak veľa, aby vyzerala krásne a pestovane.

Oléanat si určite obľúbia tí z Vás, ktorí uprednostňujú jednoduchú no zároveň kvalitnú starostlivosť o pleť.

Od roku 2002 je Oléanat certifikovaný známkou Ecocert pre všetky ponúkané produkty a dodržiava striktné zásady Cosmebio. Zároveň je Oléanat súčasťou Európskej koalície pre koniec pokusov na zvieratách a výrobky nesú certifikát One Voice.

oleanat cert

Kvalita surovín

Oleje používané pri výrobe kozmetických produktov sú z prvého lisovania za studena. Zachovávajú si tak najväčšie možné množstvo účinných látok prospešných pre pokožku. Oleje zároveň pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Oléanat využíva hlavne tradičné oleje ako argánový, mandľový, marhuľový, olivový....

Oléanat nepoužíva žiadne syntetické farbivá. Ako náhradu využíva minerálne prírodné pigmenty v niektorých toaletných mydlách.

Všetky produkty Oléanat sú dermatologicky testované pre citlivú pleť. Oléanat sa snaží používať v maximálnej možnej miere ekologické obaly pre ochranu životného prostredia. Produkty sú vyrábané ručne s ohľadom na životné prostredie a zvieratá.

FotkyFoto_85721515_XS

TOP produkty Oléanat

Rastlinné pleťové oleje

Mimoriadne kvalitné rastlinné oleje v balení s pumpičkou, ktoré zabraňuje znehodnoteniu oleja. Oleje sú v BIO kvalite.

Tradičné marseilleské mydlá

Tradičné marseillské mydlo na citlivú pokožku. Vhodné aj na jemné pranie kojeneckých vecí, holenie, na umývanie celého tela. Biele mydlo sa vyrába z palmového oleja, zelené mydlo z olivového oleja. 

Toaletné mydlá

Veľký výber voňavých toaletných mydielok je pýchou Oléanatu. Určite Vás potešia aj výhodné trojbalenia. Na výber sú rôzne druhy.

Bambucké maslo s argánovým olejom

Exkluzívna kombinácia kvalitného bambucké masla s BIO argánovým olejom zjemní a zvláčni každý typ pokožky. Balzam má výrazné zvlhčujúce a regeneračné účinky, vyhladzuje jemné vrásky, ošetruje a chráni. Má príjemnú jemnú vôňu, ľahko sa vstrebáva. Využijete ho na tvár, na ruky, aj na suché miesta na tele. Vhodná je aj pre deti a a citlivú pokožku. Vyskúšať môžete aj čisté Bambucké maslo, Marhuľové maslo alebo Olivové maslo...

mydla oleanat