Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Ako zvládať stres a syndróm vyhorenia? Pomôže sila prírody!

Ako zvládať stres a syndróm vyhorenia? Pomôže sila prírody!
Dnešná unáhlená doba môže mať na psychiku mnohých z nás negatívny vplyv. Nemusíte byť ani psychicky labilný človek, no ak vás každý deň preťažuje množstvo povinností, váš organizmus to nemusí zvládať. Začína sa objavovať nadmerný stres, ktorý neraz vyústi až do syndrómu vyhorenia. Ako v takýchto prípadoch upokojiť mozog a prinavrátiť si vnútornú harmóniu?

Samozrejme, najjednoduchším spôsobom, ako sa zbaviť stresu, je vyhýbať sa akýmkoľvek stresujúcim aktivitám. To však prakticky často nie je možné. Nemôžete si dovoliť stopercentne sa odrezať od okolitého sveta a iných ľudí.

Zároveň je potrebné uvedomiť si, že nadmerný stres a syndróm vyhorenia nie sú len doménou manažérov a ľudí na vysokých pozíciách. Ich vyvolávačom môže byť aj množstvo povinností v prípade študentov, či dokonca mamičiek na materskej. Častou príčinou syndrómu vyhorenia a dlhodobého stresu je snaha robiť všetko správne, bez akejkoľvek chyby. Mozog je tak vystavený častým intenzívnym nervovým vzruchom, čo ho z dlhodobého hľadiska vyčerpáva. Vznikajú tak rôzne psychické poruchy. Našťastie, tento stav je možné zmierniť, až úplne eliminovať. Pomôžu pri tom prírodné bylinné Bachove esencie.

FotkyFoto_25079635_S

Prinavráťte si psychickú pohodu pomocou Bachových esencií
Ak často zažívate stresujúce situácie, je vždy dobré nosiť si so sebou kvapky Krízová esencia – Rescue Remedy. Tie obsahujú stopercentne prírodné výťažky z Bachových kvetov, ktoré majú blahodarné účinky na psychiku. Pomáhajú zmierniť stres, vnútorné napätie, harmonizujú nervový systém a navodzujú pocit pokoja. Vhodné sú pri šoku, strese zo skúšok a písomiek, ale aj mnohých ďalších stresujúcich povinnostiach. Stačí ich nakvapkať pod jazyk a účinok sa dostaví veľmi rýchlo.

V prípade, že trpíte syndrómom vyhorenia, najvhodnejším riešením sú Bachove esencie Break up, ktoré sú určené špeciálne pre tento psychický stav. Vhodné sú pre každého, kto stratil chuť do života a cíti sa vnútorne zlomený. Jednotlivé prírodné zložky pomáhajú eliminovať pocity smútku či viny, odpútať sa mysľou od minulosti a prispievajú k navodeniu vnútorného pokoja.

Podporte svoju psychiku stopercentne prírodnou a bezpečnou cestou aj vy a žite šťastný život bez limitujúcich psychických stavov!