Teraz doprava ZADARMO pri objednávkach tovaru nad 30 EUR !!!

Farby na vlasy

LOGONA prírodné farby na vlasy dávajú vlasom živý, svieži farebný odtieň a zdravý lesk. LOGONA farba na vlasy dokonale zmení farbu vlasov alebo oživý existujúcu farbu. Farba je jemná k vlasom, nenarúša vlasovú štruktúru a nedráždi pokožku.

Chemické farby na vlasy sú veľmi agresívne, vnikajú do vnútra štruktúry vlasu a ničia prirodzené pigmenty vo vlasovej štruktúre a nahrádzajú ich syntetickými pigmentmi. Pravidelné a opakované farbenie vlasov syntetickými farbami môže spôsobiť, že vlasy sa stávajú krehkými, lámu sa a vyzerajú ako bez života.

LOGONA farby na vlasy vnikajú iba do vonkajšieho obalu vlasu a vytvárajú akýsi ochranný obal okolo neho. Výsledná farba po farbení je tvorená spojením prirodzených pigemntov vlasov a prírodnou farbou LOGONA.
Krásna farba, lesk a objem

Rastlinné zložky zosiľňujú a vyhladzujú vlasovú štruktúru a dávajú vlasom objem. Vďaka prírodnej farbe LOGONA sú vlasy hebké s oslnivým leskom.Získajte jedinečný odtieň vašich vlasov. Jednotlivé odtiene môžete medzi sebou miešať !

 

Najpredávanejšie

2
16 1216
Značky

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.