Probiotika Vesantech Vaginal 50 miliard CFU

Kód: ZS18996
Novinka TOP PRODUKT VÝHODNÁ CENA
Značka: Vesantech
€38,75
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Unikátne živé perorálne ultra silné probiotiká, ktoré sú špecificky formulované pre zdravie ženských orgánov. Tieto probiotiká sú zvlášť pozoruhodné vďaka svojej komplexnej formulácii, ktorá obsahuje až 27 aktívnych probiotických kmeňov a 50 miliard CFU v jednej dávke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiotika Vesantech Vaginal 50 miliard CFU

Unikátne živé perorálne ultra silné probiotiká, ktoré sú špecificky formulované pre zdravie ženských orgánov. Tieto probiotiká sú zvlášť pozoruhodné vďaka svojej komplexnej formulácii, ktorá obsahuje až 27 aktívnych probiotických kmeňov a 50 miliard CFU v jednej dávke.

Toto široké spektrum kmeňov, vysoká dávka CFU a synergický efekt s enzýmami a prebiotikami zabezpečuje, že Vesantech Vaginal probiotiká pokrývajú rôzne aspekty zdravia ženských orgánov, od podpory zdravej vaginálnej flóry až po posilnenie imunitného systému.

Každá dávka týchto probiotik poskytuje až 50 miliárd živých kolóniotvorných jednotiek (CFU), čo je množstvo, ktoré je považované za dostatočne efektívne na dosiahnutie pozitívnych zdravotných výsledkov.

Okrem probiotických kmeňov sú tieto doplnky obohatené aj o tri špecifické enzýmy. Tieto enzýmy sú vybrané tak, aby synergicky spolupracovali s probiotikami, podporovali trávenie a absorpciu živín, a tým zvyšovali celkovú účinnosť probiotického doplnku. Ich prítomnosť zabezpečuje, že doplnok nie je len prostriedkom na podporu zdravia ženských orgánov, ale tiež prispieva na lepšiu  funkčnosť  tráviaceho systému.

Jednou z najvýznamnejších vlastností týchto probiotických doplnkov je použitie špeciálnej odolnej kapsule. Táto kapsula je navrhnutá tak, aby odolávala kyselinám v žalúdku a zabezpečila, že probiotiká a enzýmy sú efektívne doručené do čriev, kde môžu vyvinúť svoj maximálny potenciál. Táto inovatívna technológia zaručuje, že probiotiká nie sú zničené žalúdočnými šťavami a dosahujú svoje cieľové miesto v nezmenenej forme.

Taktiež je potrebné zdôrazniť, že unikátne perorálne probiotiká na zdravie ženských orgánov predstavujú významný krok vpred v oblasti probiotík. Ich komplexná formulácia, vysoká koncentrácia CFU, pridanie špecifických enzýmov a použitie špeciálnej odolnej kapsule sú prvkami, ktoré spoločne prispievajú k podpore zdravia a pohody žien. Vďaka týmto charakteristikám sa tieto probiotiká stávajú dôležitým nástrojom v rukách tých, ktorí hľadajú efektívne riešenia na udržanie alebo zlepšenie zdravia ženských orgánov.

Vhodné užívať pri:

- problémoch s kvasinkovou infekciou a mykózami,
- pri ovariálnych a prsnikových cystách,
- gynekologických zápaloch,
- neplodnosti,
- problémoch urogenitálneho traktu, vrátane močových ciest, 
- strate libida

DÁVKOVANIE (60 kapsúl v balení): 2 vegánske enterosolventné kapsule v jednej dávke denne, na začiatku jedla.

Zloženie kapsuly: hypromellosa z celulózy a pektín z jabĺk, oba sú prírodné polysacharidy. Kapsuly sú navrhnuté pre riadené uvoľňovanie liečiv, pre ochranu živých kultúr pred žalúdočnou kyselinou, cielené uvoľňovanie probiotík v tenkom čreve a zlepšenie biologickej dostupnosti. 

ZLOŽENIE: 27 probiotických kmeňov, 50 miliárd CFU, 3 druhy enzýmov

Bifidobacterium lactis Bl03, Lactobacillus acidophilus L59, Lactobacillus reuteri Hr7, Lactobacillus rhamnosus LR663, Lactobacillus fermentum HLF67, Lactobacillus paracasei HPC69, Lactobacillus casei HC5 3, Lactobacillus brevis LBR71, Lactobacillus bulgaricus Hb68, Lactobacillus casei CN1566, Lactobacillus plantarum CCFM1019, Lactobacillus helveticus HH28, Lactobacillus salivarius HLS89, Lactobacillus gasseri HLG13, Lactobacillus crispatus CCFM1298, Lactobacillus plantarum HL2, Lactobacillus jansoni CCFM1213, Lactobacillus gasseri CCFM1201, Lactobacillus paragasseri CCFM1212, Lactobacillus crispatus 197M1, Bifidobacterium bifidum Bb67, Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium infantis HBI27, Bifidobacterium longum CCFM760, Lactobacillus plantarum CCFM1180, Lactobacillus crispatus, JSWX197M1, Lactobacillus plantarum CCFM8724

PREBIOTIKÁ A ENZÝMY 250 mg

Celuláza + hemiceluláza + lyzozým, FOS, XOS Fruktooligosacharidy (FOS) predstavujú preferované energetické substráty pre určité prospešné bakteriálne kultúry. Podobne xylooligosacharidy (XOS) sú druhom prebiotík, ktoré fungujú na rovnakom princípe ako FOS. Tieto látky podporujú rast benefičných baktérií v črevnom mikrobióme, čím prispievajú k efektívnejšiemu tráveniu a regulácii stolice. Aktivácia týchto prospešných mikroorganizmov prostredníctvom fruktooligosacharidov a xylooligosacharidov môže poskytnúť významnú úľavu jedincom trpiacim na zápchu. Tento mechanizmus je základom na optimalizáciu gastrointestinálneho zdravia a podporu celkového pohody.

Celuláza, hemiceluláza a lyzozým sú enzýmy, ktoré majú významné úlohy v procesoch rozkladu a obrany v živých organizmoch. V prípade ľudského tela sú tieto enzýmy dôležité na spracovanie rastlinných materiálov a ochranu pred infekciami.

Tu je stručný prehľad ich funkcií:

Celuláza je enzým, ktorý rozkladá celulózu, hlavnú zložku rastlinných bunkových stien na jednoduchšie cukry. Aj keď ľudské telo neprodukuje celulázu, mikroorganizmy v našom tráviacom trakte môžu tento enzým vyrábať, čo nám umožňuje získať určité výživné látky z rastlinných materiálov. -

Hemiceluláza: Tento enzým rozkladá hemicelulózu, ktorá je spolu s celulózou hlavnou zložkou rastlinných bunkových stien. Hemiceluláza napomáha rozkladu rastlinných materiálov na jednoduchšie cukry, čo uľahčuje ich trávenie a absorpciu. Podobne ako v prípade celulázy, hemicelulázu v ľudskom tele produkujú mikroorganizmy v čreve. -

Lyzozým: Lyzozým je enzým s antibakteriálnymi vlastnosťami, ktorý sa nachádza v rôznych telesných tekutinách, ako sú sliny, slzy a mlieko. Rozkladá peptidoglykán, zložku bakteriálnych bunkových stien, čím prispieva k obrane tela proti bakteriálnym infekciám. Lyzozým je dôležitou súčasťou imunitného systému a pomáha udržiavať mikrobiálnu rovnováhu v tráviacom trakte. Tieto enzýmy teda hrajú dôležitú úlohu nielen v procese trávenia, umožňujúc nám získavať živiny z rastlinných materiálov, ale aj v obrane tela proti patogénom. V prípade lyzozýmu jeho funkcia prekračuje tráviaci systém a zasahuje do celkového imunitného systému tela.

NOSIČ: Maltodextrín

UPOZORNENIE: Výživový doplnok. Dátum spotreby výrobku je 12 mesiacov od dátumu výroby. Skladujte v suchu, na tmavom mieste, najlepšie pri teplote do 4 °C, v chladničke. Počas prepravy je bezproblémovo možná aj krátkodobo vyššia teplota okolia, bez straty kvality probiotických kultúr (niekoľko dni do 25 °C). Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Osoby liečené cytostatikami alebo imunosupresívami potrebujú konzultáciu svojho ošetrujúceho lekára.

TIP: Na úplne všetky probiotiká na trhu, aj spiace (lyofilizované) vplýva teplota pri skladovaní, ako je vidieť na grafe, preto odporúčame všetky skladovať v chladničke, ak ich nechcete hneď užívať. Aj mesačné vystavenie vyššim teplotám však nemá zásadný vplyv na ich aktivitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: