Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Citlivá pleť

Citlivá pleť potrebuje jemnú upokojujúcu starostlivosť. Pre citlivú pleť je dôležité nezaťažovať ju rôznymi chemikáliami v kozmetike, ako sú silikóny, parabény, parfemácia a emulgátory.

Prírodná kozmetika je pre citlivú pleť správna voľba, pretože prírodné zloženia sú pre pleť veľmi prirodzené a nezaťažujú ju. Aj tu však treba vyberať produkty, ktoré sú pre citlivú pleť prispôsobené. V našej ponuke môžete nájsť produkty, ktoré sú neparfumované, bez bylinných extraktov a obsahujú špeciálne zložky pre upokojenie a stabilizáciu citlivej pleti ako napr. mandľový olej, aloe vera, bambucké maslo.

Každý značka má svoju receptúru, preto si treba vybrať podľa toho, čo vašej pleti bude vyhovovať najlepšie. Citlivá pleť potrebuje vyvážanú hydratáciu aj výživu pre obnovu ochranného filmu. Preto dodržujte pravidelné čistenie, tonizáciu a ošetrenie jemnými prípravkami.

 

 
6
37 1637
Značky
 
 
 
 
 
Typy pleti

Stránka 1 z 2 - 35 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 35 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.