Kapucínka - tinktúra z púčikov P30

 
 
Antibiotické pôsobenie. Gynekologické, močové a dýchacie ústrojenstvo.
€6,30
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z púčikov
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD030 Objem: 50 ml zvyčajne skladom €6,30
   
 

Kapucínka - tinktúra z púčikov P30

Hlavné zameranie: antibiotické pôsobenie, streptokoky, stafylokoky, proteus vulgaris, ascheria coli, salmonela...

Odborná literatúra uvádza: Uplatnenie pri problémoch močového, dýchacieho a gynekologického ústrojenstva. Infekčné ochorenia. Akné, angína, gynekologické výtoky, herpes, chrípka, kandidóza, zápal obličiek a močového mechúra

 

Prečo sú tinktúry z púčikov jedinečné ? 

Tinktúry z púčikov rastlín majú jedinečný účinok vďaka obsahu tých neacennejších látok, ktoré rastlina v sebe má. V čase kvitnutia rastlina sústreďuje svoju silu a energiu do pukov. Tam sa nachádzajú všetky dôležité vitamíny, minerály, enzýmy...Lúhovaním púčikov sa získava cenná tinktúra, ktorá obsahuje práve tieto účinné látky. Toto odvetvie alternatívnej medicíny sa nazýva gemmoterapia.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
4x
3
3x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.