Teraz -15% s kupónom: 15BIO

Joy! Únava, stres, vyčerpanie kapsule Organic India 60 ks

Kód: ORI721
-15% s kupónom: 15BIO
Neohodnotené
Značka: Organic India
€16,43
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Joy! zlepšuje náladu, zvyšuje energiu a vitalitu a znižuje emocionálne napätie či stres, aby ste mohli zažiť svoj skutočný prirodzený stav pokoja a šťastia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylinné kapsule Joy! Organic India 60 ks

Radosť je definovaná ako “stav šťastia prežívaný prirodzene.” Tento prirodzený stav radosti strácame, keď sa cítime preťažení, vystresovaní, unavení a vyčerpaní. Joy! zlepšuje náladu, zvyšuje energiu a vitalitu a znižuje emocionálne napätie či stres, aby ste mohli zažiť svoj skutočný prirodzený stav pokoja a šťastia.

Komplexný účinok ajurvédskych bylín

Stres
Ašvaganda je adaptogén, ktorý podporuje schopnosť organizmu reagovať a prispôsobiť sa fyzickému a environmentálnemu stresu.

Pohotovosť
Bacopa je nootropikum, ktoré sa tradične používa na zlepšenie nálady, pamäti a sústredenia.

Podpora nervového systému
Gotu Kola je ďalšia nootropná bylina, ktorá sa po stáročia používa ako tonikum na celkovú podporu mozgu a nervového systému.

Jasnosť kognitívnych funkcií
Šankpušpi je vynikajúca bylina na podporu mozgových funkcií, podporu pamäti, koncentrácie a inteligencie.

Krvný obeh
Tieto byliny podporujú zdravý prietok krvi do mozgu, ktorý podľa štúdií stimuluje vyššie mozgové funkcie, upokojuje myseľ a podporuje kognitívne zdravie a stabilitu.

Spôsob užívania bylinnej zmesy Joy!

Sú účinnejšie kapsuly, prášok alebo čaj?

Platí, že najefektívnejšia a najúčinnejšia forma užívania ajurvédskych bylín sú kapsuly. Kapsulová forma má vyššiu účinnosť kvôli postupnému uvoľňovaniu obsahu kapsuly v tráviacom trakte, vďaka čomu nie je potrebné užívať vysoké množstvá byliny ako napríklad v prípade práškov (churna) alebo čajov. Samotná kapsula je z rastlinnej celulózy, nijako tak nezaťažuje trávenie a je vhodná aj v prípade introlerancií, napríklad celiakie.

Sú účinnejšie drvené byliny alebo extrakty?

V prípade ajurvédskych bylín odporúčame užívať vždy v prvom rade drvené byliny. Extrakty sú vo väčšine prípadov pripravované z menej kvalitných bylín a nedisponujú preto ani BIO či EKO certifikátmi, rovnako tak sú vo väčšine prípadov tiež menej účinné. Do našej ponuky vyberáme vždy v prvom rade drvené byliny, pretože ide o v ajurvéde tradičnú a kvalitnejšiu formu.

Ako mám užívať bylinnú zmes Joy! ?

Odporúčame dodržiavať dávkovanie 2 kapsuly 2-krát denne, a to najmä v prípade akútnych alebo pretrvávajúcich ťažkostí.

V prípade menej závažných ťažkostí alebo pri preventívnom užívaní je možné dávkovanie znížiť na 1 až 2 kapsuly 2-krát denne.

Zloženie:
Brahmi – Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) celá bylina 202 mg,
Gotu Kola – Pupočník ázijský (Centela asiatica) celá bylina 45 mg,
Šankpušpi (Convolvulus pluricaulis) celá bylina 30 mg,
Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 23 mg,
kapsuly z rastlinnej celulózy

Dávkovanie: 2 kapsuly dvakrát denne spolu s jedlom.

Odporúča sa užívať najmenej tri mesiace. Môže sa užívať dlhodobo.

Balenie: 60 vegetariánskych bezlepkových kapsúl

Krajina pôvodu: India

Všetky byliny použité v našich ajurvédskych produktoch boli vypestované na ekologických farmách v Indii a spĺňajú certifikáty BIO kvality a ekologického poľnohospodárstva.

Na Slovensku boli výrobky registrované na Úrade verejného zdravotníctva, čo zaručuje čistotu ich zloženia a zdravotnú nezávadnosť.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: