Darčekový set Pre lepšie učenie – Primavera

Kód: PMV2102
Značka: Primavera
€12,62
do 3 dní

Zmes éterických olejov pre všetkých, ktorý sa potrebujú lepšie sústrediť v škole aj v prácu. Podporuje koncentráciu a kreativitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aroma kameň a zmes vôní "Ľahšie učenie" v praktickej sade. Vyvinuté pre požiadavky dnešnej školy a vzdelávacieho života zo 100% čistých prírodných éterických olejov.

Deti objavujú svoj svet. Rastú so svojimi úlohami a skúsenosťami. Vyrastať znamená znovuobjaviť a učiť sa všetko po prvýkrát. Je to dar a zároveň výzva.

Aroma kameň a zmes vôní v praktickej sade. Dekoratívne zdobená, táto kombinácia je voňavým darčekom s nádherným efektom.

Vyvinuté pre požiadavky dnešnej školy a vzdelávacieho života zo 100% čistých prírodných éterických olejov. Jednoducho nakvapkajte a položte na stôl.

Ak sa táto vôňa použije pri učení, prebraté učivo sa môže lepšie ukotviť. Hneď ako je vôňa opäť vo vzduchu, ľahšie sa spomína na to, čo ste sa naučili.

Vonná zmes "Ľahšie Učenie" obsahuje:

Citrón - citrónová vôňa pomáha s koncentráciou. Rovnako ako v prípade grapefruitu a pomaranča, aj citrónový éterický olej sa extrahuje zo šupky lisovaním za studena.

Grepfruit - vôňa grepfruitu stimuluje a dáva deťom novú chuť do akcie. Ovocno-kyslý éterický olej dodáva motiváciu a energiu.

Pomaranč - jeho vôňa šíri dobrú náladu a pôsobí vyvážene. Ovocná vôňa vám dodá pokoj a istotu pri nových úlohách.

Darčeková sada pozostávajúca z vonnej zmesi Ľahšie učenie 5 ml a mini Aroma kameňa v darčekovej krabičke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: