Ľahké prírodné parfémy od Weledy - TOP NOVINKA!

Predstavujeme vám TOP novinku zo sveta prírodných parfémov!

Skutočný luxus pre milovníkov prírodnej kozmetiky.

Nechajte sa očariť novými prírodnými parfumami Weleda Eaux Naturelles

Vstúpte do záhrad života Jardin de Vie

Tri nové ľahké vône zo 100% prírodných éterických olejov sú inšpirované tradičnými vôňami Weledy. Parfumy Eaux Naturelles granátové jablko, ruža a rakytník vás zavedú do očarujúceho sveta záhrad života - romantickej, sviežo letnej a inšpiratívne ženskej. Stačí si len vybrať.

Parfumy sú dielom voňavkárov a sú výsledkom ich láskyplnej ručnej práce. "Vývoj vôní je vo Welede tímová práca. Najprv náš interný tím odborníkov na vône stanoví stručnú charakteristiku vône, podrobne popíše, ako by mal produkt voňať a čo by mal dosiahnuť: Aké pocity by mal vzbudzovať? S akými problémami by mal vedieť pomôcť? "- približujú svoju prácu voňavkári Weledy.

Títo odborníci úzko spolupracujú s ľuďmi pestujúcimi a destilujúcimi aromatické rastliny. Tie sú využívané pri tvorbe nových vôní, ktoré sú v súlade s filozofiou značky Weleda založené na čisto prírodnej báze.

"Pri éterických olejoch je vývoj holistickej vône neoddeliteľne spätý s čistou prírodnou kvalitou. Preto Weleda veľa investuje do získavania čistých vonných surovín najvyššej kvality. Úzko spolupracujeme s ľuďmi, ktorí pestujú a destilujú aromatické rastliny. Poskytujeme im podporu napríklad v otázkach udržateľného poľnohospodárstva a získavania autentických vôní. Skvelými príkladmi tejto spolupráce sú naše projekty pestovania levandule v Moldavsku alebo získavania rozmarínového oleja v Španielsku," hovoria odborníci z Fragrance Competence Centre Weledy.

Koncentrácia vonných surovín v Eaux Naturelles je okolo 5%, podobne ako v kolínskej vode.

Vyberte si parfum Eaux Naturelle, ktorý podčiarkne vašu osobnosť:

Vôňa rose inšpirovaná vôňou radu Ružovej starostlivosti o pleť Vás vábi do božsky prevoňaného mora krásy a harmónie. Kvetová kompozícia s jemne kvetinovou vôňou ruže, pelargónie vonnej a opulentné tóny kvietkov ylang-ylang. Nádych romantiky a poézie.

Vôňa agrume inšpirovaná vôňou radu Rakytníkovej telovej starostlivosti pre Vás zachytáva slnečné lúče presvetleného dňa. Svieža vitálna kompozícia s ovocnou vôňou grapefruitu a mandarínky a sýtymi tónmi santalu. Noste na koži vôňu leta.

Vôňa grenade inšpirovaná radom pleťovej starostlivosti s granátovým jablkom Vás láka do svetov exotických vôní. Zmyselná ženská kompozícia s ovocnou vôňou pomaranča a davany, doplnená orientálnym tónom vanilky. Vydajte sa na cestu predstavivosti.

parfemy