Vianočná zľava -15% s kupónom: MINUS15

Vychutnajte si sezónu aromaterapie!

Je tu opäť čas, kedy si s radosťou môžeme vychutnať príjemné účinky aromaterapie.

Či už ste si obľúbili odparovanie éterických olejov v aromalampe, alebo máte radi praktické roll ony, inhalačné tyčinky, alebo air spreje, máme pre každého to, čo mu vyhovuje.

Pozrite si kategóriu AROMATERAPIA a nájdete, čo potrebujete.

Ak máte radi kombinovanie éterických olejov do aromalampy, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov.

Vyberte si kvalitnú aromalampu

aromalampy primavra

Chladné sychravé jesenné počasie

Éterické oleje sú úžasní pomocníci počas jesene. Dokážu sa popasovať s chladným sychravým počasím, uľavia od nepríjemných príznakov, prečisťujú vzduch. Eukalyptus, mäta, smrek, borovica, tea tree sa vám budú hodiť.

Zlepšenie nálady na dlhé večery

Na dlhé večery si vyberte niečo čo rozjasní náladu, spríjemní atmosféru a poteší každého. My sme vyskúšali mandarinku, tá je pozitívny éterický olej č.1. Veľmi dobrý je aj pomaranč, hlavne pomaranč sladký. Môžete ho kombinovať s bergamotom alebo pelargóniou.

Relax

Ak potrebujete po práci totálne vypnúť a len tak leňošiť, zvoľte éterické oleje  s relaxačným účinkom. Krásne vonia levanduľa, medovka a harmanček.

Koncentrácia na prácu

Ak potrebujete pracovať, vyberte si vône, ktoré vám pomôžu sústrediť sa. Overená kombinácia je napr. borovica - citrón - rozmarín. Krásne vám prevoňajú miestnosť a práca pôjde od ruky.

Nezabudnite, že rozhodujúca je kvalita éterického oleja. Len tak dosiahnete požadovaný účinok a budete sa cítiť dobre. Overený výrobcovia éterických olejov sú Saloos, Nobilis Tilia, Primavera, Original Atok a slovenský Hanus.

bio etericke oleje saloos1

Želáme vám krásnu jeseň plnú radostných chvíľ!