Ušetri 10% s kupónom FLASH pri nákupe nad 25€

Kadidlo africké bio Primavera 5ml

Kód: PMV10179
S kódom FLASH zľava 10% pri nákupe nad 25€
Značka: Primavera
€16,90
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Esenciálny olej Kadidlo posvätné africké v bio kvalite  má sladkú balzamovú vôňu,  vyrovnávacie, čistiace, upokojujúce a regeneračné účinky na pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadidlo africké bio Primavera 5ml

Esenciálny olej sa získava parovodnou destiláciou zo živice balzamového stromu (Boswellia), ktorý rastie v suchých oblastiach v Afrike, Indii a na Blízkom východe (napr. Omán, Jemen). Živica stromu Boswellia sa zbiera, suší a triedi. Potom sa používa buď ako živica (napr. na kadidlo), alebo sa spracováva ďalej (na éterické oleje či extrakty).

Esenciálny olej Kadidlo posvätné africké v bio kvalite  má sladkú balzamovú vôňu,  vyrovnávacie, čistiace, upokojujúce a regeneračné účinky na pokožku. Jeho vynikajúce regeneračné schopnosti sa využívajú pri liečbe jaziev, v kombinácii s myrhou sa dáva do balzamov na suchú a popraskanú pokožku. Jeho upokojúce účinky podporujúce hlboké dýchanie pomáhajú uvoľniť našu myseľ a psychiku po napätom a rušnom dni.

Oblasť Afriky a Blízkeho východu sa kedysi nazývala Arábia, preto sa s týmto názvom môžeme stretnúť aj pri esenciálnych olejoch. Kadidlový olej z Afriky (Somaliland) doteraz predávala PRIMAVERA pod produktovým názvom „Arabské kadidlo.“

Dodatočné parametre

Kategória: BIO éterické oleje, Éterický olej kadidlo
? Éterický olej podľa druhu: Kadidlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: