Teraz -15% s kupónom: 15BIO

Bioterra.sk novinky emailom 10.4.2012

Bioterra.sk

Nové produkty na Bioterra.sk

Zubná pasta s vitamínom B12 Sante

Chronický nedostatok vitamínu B12, často sa objavujúci u vegetariánov, vegánov a starších osôb, môže viesť k zdravotným problémom. Vitamín B12 v zubnej paste Sante sa vstrebáva do tela cez sliznicu ústnej dutiny. Pravidelným používaním zubnej pasty sa môže znížiť nedostatok vitamínu B12.

Mlieko na opaľovanie Sensitive SPF30 Sante

Mlieko poskytuje čisto minerálnu a okamžitú ochranu pokožke pred UVA a UVB lúčmi. Čisto minerálny ochranný systém so zvlačňujúcim efektom aloy vera, bio olivového a jojobového oleja zabraňuje podráždeniu kože a chráni ju pred začervenaním. Opaľovacie mlieko je vhodné na citlivú pokožku dospelých i pre deti. Mlieko je odolné voči vode a je dermatologicky testované.

BIO Argánový olej Nobilis Tilia

Vyhladzuje a zjemňuje pleť, prirodzene chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, hydratuje ju a dodáva jej dôležité bioaktívne látky. Olej obsahuje vysoké percento vitamínu E – alfa tokoferolu, preto je výnimočným pomocníkom v ochrane pleti proti poškodeniu volnými kyslíkovými radikálmi.

Grapefruitové jadierko horké extrakt - Nobilis Tilia

Extrakt z grapefruitových jadier je účinný prípravok pri ničení baktérií a choroboplodných zárodkov. Spomaľuje ich ďalšie množenie a tým taktiež lieči. Výsledky laboratórnych testov účinnosti grepového extraktu Nobilis Tilia na mikroorganizmy streptococus beta hemolitický, candida albicans, klebsiella pneumoniace, staphylococus aureus, trichophyton mentagrophytes a rubrum ukázaly jednoznačne účinnú blokádu rastu už vo veľmi nízkych koncentráciách (0,1%).

Šaolínový olej - TCM Herbs

  • Rozprúďuje stagnáciu energie čchi QI ZHI a krvi XUE YU

  • Utišuje bolesť

  • Zmenšuje opuchy

  • Regeneruje a relaxuje šľachy a svaly

Ružová kvetová voda - Hanus

Ružová voda je vodný destilát (hydrolát) z čerstvých lupeňov ruže damascénskej. Obsahuje prchavé a vonné látky z ruží, ktoré sú rozpustné vo vode. Pre svoje výrazné antibakteriálne účinky sa ružová voda nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami, napriek tomu, že je to čistý vodný roztok bez alkoholu. Ružová voda je excelentná hypoalergénna pleťová voda s čistiacim a tonizujúcim účinkom na všetky typy pleti.

Vanilka v jojobovom oleji - Nobilis Tilia

Vanilka je využívaná najmä pre svoje účinky na psychiku. Pôsobí antidepresívne, prebúdza nové túžby, zmyselnosť a kreativitu. Je možné využiť jej vôňu na potlačenie strachu pred novými emočnými zážitkami, keď myseľ je orientovaná skôr rozumovo. Pri psychickom vypätí prináša kľud a harmóniu, pomáha pri nespavosti a nechutenstve. V kozmetickej praxi sa môže vanilkový extrakt použiť k výživnej masáži pleti so zníženou elasticitou.

 

Odporúčame vám aj partnerské obchody: 

www.bioflora.sk

www.svetbylin.sk

www.cinska-medicina.sk

www.bachovekvapky.sk

Poteší nás, ak sa ku nám pridáte na facebooku. Ďakujeme !

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Rusovská cesta 17, 851 01 Bratislava, IČO: 44 961 618 IČDPH: SK2022892102.

www.bioterra.sk   tel: 0944 364 421