Bioterra.sk novinky emailom 12.6.2012

Prírodná kozmetika na letnú dovolenku

Prinášame vám osvedčené kozmetické tipy na letnú dovolenku. Pozrite si, čo by vám určite nemalo na dovolenke chýbať, aby ste si udržali pokožku zdravú a krásnu.

Prírodná kozmetika na opaľovanie Sante. Zdravá a dôkladná ochrana pokožky pred slnkom. Žlté krémy Sensitive sú vhodné aj pre alergikov a deti.

BIO kokosový olej Saloos. Najlepšie ošetrenie pokožky po opaľovaní. Výborne ošetruje pokožku namáhanú slnkom. Má krásnu letnú vôňu čerstvého kokosu.

 

Pre hladkú pokožku odporúčame prírodnú depilačnú cukrovú pastu BIO EPIL. Jemne odstraňuje chĺpky a zanecháva pokožku hladkú na dlhý čas.

 BIO Argánový olej Nobilis Tilia. Ochrana pleti pred vysušením, podráždením a sčervenaním. Zabraňuje tvorbe vrások. Argánový olej pôsobí priaznivo na všetky typy pleti.

BIO Ružová voda Nobilis Tilia. Jemné čistenie a osvieženie pleti v horúcich dňoch. Neobsahuje alkohol. Vhodná aj na citlivú pokožku.

Rakytníkové telové mlieko Weleda.Výborné výživujúce telové mlieko s nádhernou vôňou pomaranča a rakytníka. Zvláčňuje a zjemňuje pokožku celého tela. Skutočný pôžitok pre zmysly. Odporúčame !!!

Šampón na suché a poškodené vlay Cannaderm. Šetrne umýva vlasy a obnovuje ich prirodzený mikrofilm. Dodáva vlasom lesk a pevnosť.

Inhalačná tyčinka Nobilis Tilia pomáha pri cestovnej nevoľnosti. Je vhodná aj pre deti.

Krém na nohy Cannaderm. Účinne zmäkčuje pokožku na pätách a chodidlách. Ošetruje nechty, zabraňuje nadmernému poteniu a dezinfikuje pokožku chodidiel.

Záchrana pre všetky krízové situácie - Rescue Remedy. Pomáha prekonať stres z cestovania, podráždenosť, nepokoj, obavy, akútne bolesti. Pre deti a vodičov verzia bez alkoholu.

Prajeme vám príjemnú a bezstarostnú dovolenku!

Navštívte aj obchody: 

 

Poteší nás, ak sa ku nám pridáte na facebooku. Ďakujeme !

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Rusovská cesta 17, 851 01 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102.

www.bioterra.sk   tel: 0944 364 421