Práve teraz máš zľavu 15% pri nákupe nad 20€ s kupónom FLASH15

Newsletter 1.8.2011

Bioterra.sk

1.8.2011 NEWSLETTER

MOTHERLOVE - To najlepšie pre mamičky a bábätká

bio kozmetika pre tehotne zeny, mamicky a babatka

Motherlove  sú špeciálne 100% rastlinné kozmetické prípravky určené pre tehotné ženy, čerstvé mamičky a bábätká. Motherlove prípravky sú spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu a zdravie. V prípravkoch Motherlove nenájdete žiadne syntetické prísady – žiadne farbivá, konzervanty ani iné prídavné látky.

Najobľúbenejšie produkty Motherlove:

motherloveMore Milk plus kapsule na podporu dojčenia. Výborná rýchla a 100% prírodná pomoc, keď nemôžete bábätko kojiť. More Milk plus kapsule obsahujú výťažky z rastlín, ktoré podporujú tvorbu materského mlieka. V krátkom čase dokážu naozaj významne ovplyvniť schopnosť kojiť vaše bábätko. 

Regeneračná emulzia na hrádzu Motherlove - Regeneračný prípravok v praktickom balení je jednou z vecí, ktorú je dobré mať po ruke od prvého okamihu po pôrode. Emulzia upokojí doráňané okolie hrádze, zmierňuje opuchy, hojí ranky a zastavuje krvácanie.

Balzam na bradavky Motherlove - Krémový balzam na bolestivé, doráňané a citlivé bradavky. Hojí a uľavuje od bolesti. Pokožku zjemní a regeneruje. Ľahko sa vstrebáva, pričom nechtík zmierňuje zápal a jemná vrstva včelieho vosku zabezpečí ochranu. Krém je vhodný aj na plienkový opar.

 

Poradňa bioterraPotrebujete sa poradiť ? Hľadáte ten správny výrobok pre vás. Napíšte nám do online poradne. Odpovieme vám v krátkom čase!

 Bioterra na facebooku

Bachova terapiaPoteší nás ak sa ku nám pridáte na Facebooku. Ďakujeme !

 

Návštívte náš partnerský e-shop zameraný na Bachovu kvetovú terapiu.

 

 

Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Lavera, Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421