KLENBA MALEBNÉHO CHRÁMU - HAI ZAO YU WAN - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH038 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €16
   
 

KLENBA MALEBNÉHO CHRÁMU - HAI ZAO YU WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus. 

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz 

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

 • rozpúšťa hlien TAN
 • zmäkčuje tuhé
 • zmenšuje a rozptyľuje SHI YING (struma)
 • reguluje čchi QI ZHI a rozpúšťa krv YU XUE

Odborná literatúra o TCM uvádza: Dnešná doba, zdá sa, ako keby bola v znamení ochorení štítnej žľazy. Nie inak tomu bolo i v starej Číne. Od tých čias síce uplynulo už mnoho času, avšak princíp liečby zvetšenej štítnej žľazy zostáva podľa čínskej medicíny stále rovnaký – rozpustiť nahromadený hlien TAN (ktorý sa kumuluje vďaka nadmernému požívaniu tučných, mastných, sladkých a mliečnych jedál práve v štítnej žľaze), zmäkčit zatvrdliny (vo forme uzlíkov alebo nádorkov – tzv. fibronodosnástruma) a rozprúdiť stagnujúcu krv a energiu Qi v oblasti štítnej žľazy tak, aby nedochádzalo k ďalšiemu hromadeniu a povestný „ucpaný odkvap“ zasa mohol plniť riadne svoju funkciu.

Aby sme sa nedostali skoro naspäť „z dažďa pod odkvap“, je potrebné dodržovať aj určitú životosprávu - napr. vynechanie tučných, mastných jedál, sladkostí a mliečnych výrobkov a naopak uprednostňovanie listovej (zelenej) a koreňovej zeleniny, zvlášť čerstvého chrenu, pálivých ostrých redkvičiek či obilniiny typu Bioslzovky (Biela perla východu (kód 910) či Nápoja čínskych MUDRcov (kód 900)). Rovnako táto bylinná zmes sa v starej Číne používala všade tam, kde dnes nasadzujeme protizrážavé medikamenty na riedenie krvi (Warfarin, Anopyrin), lebo jej efekt vďaka rozpúšťaniu hlienu TAN, ochladení horka a rozprúdenia krvi je z pohľadu západnej medicíny i antikoagulační a antisklerotický.

Rozbor bylín v zmesi: Císárskymi bylinami v zmesi sú Hai zao, Kun bu a Hai dai, ktoré všetky dokopy zmäkčujú a rozpúšťajú zdureniny, minister Zhe bei mu prečisťuje horko a rozptyľuje zdureniny, asistenti Ban xia a Du huo vylučujú hlien TAN, Chuan xiong a Dang gui rozhýbávajú krv a uvoľňuj zrazeniny, Qing pi a Chen pi podporujú pohyb energie Qi a uvoľňujú stiahnutie. Lian qiao ochladzuje horko, ktoré sa generuje zo stagnácie hlienu TAN, Qi a krvi, Gan cao harmonizuje účinok bylín v zmesi.

Dávkovanie: Cisárskymi bylinami v zmesi sú Hai zao, Kun bu a Hai dai, ktoré všetky dokopy zmäkčujú a rozpúšťajú zdureniny, minister Zhe bei mu prečisťuje horko a rozptyľuje zdureniny, asistenti Ban xia a Du huo vylučujú hlien TAN, Chuan xiong a Dang gui rozhýbávajú krv a uvoľňuj zrazeniny, Qing pi a Chen pi podporujú pohyb energie Qi a uvoľňujú stiahnutie. Lian qiao ochladzuje horko, ktoré sa generuje zo stagnácie hlienu TAN, Qi a krvi, Gan cao harmonizuje účinok bylín v zmesi.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

 • sú 100% prírodné produkty
 • neobsahujú žiadny lepok
 • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
 • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
 • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
 • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
 • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.