PÄTORO UHASENÍ SOPKY - WU WEI XIAO DU WAN - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH011 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €16
   
 

PÄTORO UHASENÍ SOPKY - WU WEI XIAO DU WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Vylučuje toxické teplo RE DU a odstraňuje horký toxín z podkožia a kože
  • Ochladzuje krv XUE
  • Pôsobí protizápalovo, zmenšuje opuchy

Odborná literatúra o TCM uvádza: Zápaly kože typu vredov, karbunkulov, furunklov, akné, opuchov kože, ktorá je tvrdá, začervenaná a bolestivá sa v Číne lieči touto bylinnou zmesou. Podľa čínskej medicíny sa jedná o nahromadené teplo, vlhko a teplý toxín v danej oblasti. Najčastejšie sú tieto ťažkosti spôsobené nesprávnou životosprávou (nadmernou spotrebou mastných a korenených jedál), ktorá má za následok kumuláciu vnútorného tepla či dokonca teplého toxínu. To všetko vedie k vzniku zápalu v tele či horúčke. Teplý toxín sa tlačí z tela von cez kožu vo forme „drobných vulkánikov na svahoch búriacej sa sopky“, ako Číňania nazývajú tento stav. Bylinná zmes obsahuje 5 bylín, ktoré vylučujú teplý toxín z tela, ochladzujú teplo a vlhko a znižujú tak aj horúčku. V našich podmienkach by sme povedali, že tieto byliny tzv. čistia krv.

Rozbor bylín v zmesi: Cisárskou bylinou je Jin yin hua, ktorá prečisťuje teplosť z vrstvy QI a XUE a zmenšuje opuchy. Ostatné byliny Ye ju hua, Zi hua di ding, Pu gong ying a Lian qiao pročišťujú teplosť, odstraňujú jed, ochladzujú krv, a preto sa používajú u liečby hnisavých lézií. Táto zmes je základom množstva ostatných zmesí, ktoré sú určené pre liečbu lokálnych povrchových a hnisavých infekcií. Jej mechanizmom pôsobenia je prečistenie teplosťi a vylúčenie jedu.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky, deti od 3 do 12 rokov 3x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Pre urýchlenie liečby kožných zápalov sa odporúča užívať spolu s aplikáciou Chryzantémového krému (kód 383) alebo Oleandrového krému (kód 382). Účinok je možné pozorovať po 1. týždni, v závažných prípadoch je nutná konzultácia s lekárom.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.