RADOSŤ PRICHÁDZAJÚCEHO SPÁNKU - SUAN ZAO REN WAN - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH127 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €16
   
 

RADOSŤ PRICHÁDZAJÚCEHO SPÁNKU - SUAN ZAO REN WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Vyživuje krv XUE
  • Utišuje ducha SHEN
  • Ochladzuje teplo RE

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto zmes vyživuje krv v pečeni, ukľudňuje myseľ, čistí teplo a odstraňuje podráždenosť. V prípade nedostatočnosti krvi v pečeni chýba aj krv, ktorá vyživuje srdce. Tento nedostatok je sprevádzaný teplom, ktoré sa usadzuje v hrudníku a narušuje srdce, čo spôsobuje podráždenosť, nekľud, neschopnosť zaspať, búšenie srdca, nočné potenie, suché ústa a hrdlo, niekedy aj závrate. Táto zmes vyživuje pečeň a srdce. Keď stúpa jin a jang klesá, môže človek zaspať. Zatiaľ čo my sme hore (cez deň), náš duch sa usídľuje v očiach. V noci potom, keď sú oči zavreté, sa vracia do pečene. V prípade nedostatočnosti krvi v pečeni nemôžu tie potom úplne zadržať ducha, čo vede k nespavosti.

Rozbor bylín v zmesi: Základním princípom liečby je vyživiť srdce a utíšiť ducha. Prečistenie teplosťi je preto druhotné. Cisárskou bylinou je Suan zao ren, ktorý vyživuje srdce a pečen, a tým tlmí ducha. Ministr Chuan xiong oživuje krv pečene a rozhýbava Qi. Kombinácia týchto dvoch bylín, keď jedna má adstringentné (zvieravé) a druhá disperzné (rozptylujúce) funkcie, je veľmi účinná pri doplnení a rozptýlení pečene. Tým súčasne ukľudňujú ducha. Asistent Fu ling tlmí ducha, doplňuje slezinu a žalúdok. Zhi mu rozhojňuje YIN, prečisťuje teplosť a zvlhčuje vnútornú suchosť. Okrem toho zmierňuje vysušujúce účinky ministerskej byliny. Poslíček Zhi gan cao upravuje pôsobenie jednotlivých bylín v zmesi a harmonizuje stredné ohniská.

Dávkovanie: 4 tabletky 3x denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Deti užívajú polovičné dávky. Zlepšenie nastáva asi po 1 mesiaci.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.