RÝCHLOSŤ LÚČNEHO ŠKORPIÓNA - MAI WEI DI HUANG WAN - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€15,50
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH186 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €15,50
   
 

RÝCHLOSŤ LÚČNEHO ŠKORPIÓNA - MAI WEI DI HUANG WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Vyživuje YIN ľadvín a pľúc
  • Zastavuje kašeľ
  • Utišuje dýchavičnosť

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto zmes podporuje vstrebávanie živín a stopových prvkov. Receptúra je šitá na mieru detskému organizmu, kde zaisťuje správnu produkciu vitálnej energie a vyzrievanie telesných a duševných funkcií. Po stránke telesnej sa zaoberá hlavne imunitným systémom a po stránke duševnej sa predpisuje hlavne u detskej podráždenosti a nekľude. Z pohľadu čínskej medicíny majú obidva spomínané stavy spoločného menovateľa; a tím je vrodená nedostatočnosť (podľa čínskej medicíny ide o nedostatočnosť dráhy ľadvín). Táto nedostatočnosť vyvoláva akúsi nestabilitu, pre ktorú dieťa ľahko podľahne infekciám či „alergénom“, alebo nedokáže adekvátne spracovať prežité vnemy a podnety a stáva sa nekľudným a podráždeným.

Rozbor bylín v zmesi: Cisárska bylina Shu di huang silno vyživuje YIN a esenciu ľadvín. Prvý minister Shan zhu yu vyživuje pečen a zabraňuje úniku esencie. Druhý minister Shan yao doplňuje slezinu a súčasne zabraňuje úniku esencie a doplňuje ľadviny. K doplneniu esencie je nevyhnutné, aby bola dostatečne silná slezina(ako hlavný postnatálny orgán doplňujúcu esenciu). Druhá skupina bylín má predovšetkým odvádzajúci účinok a je predstavujú ju asistenti. Ze xie prečisťuje a odvádza močom oheň ľadvín. Používá sa v tejto zmesi tiež ako prevencia proti nahromadeniu mastných a sladkých bylín v ľadvinách. Mu dan pi prečisťuje a odvádza oheň pečene a súčasne vyrovnáva teplú povahu ministra Shan zhu yu. Ďalší asistent Fu ling je nautrálnej povahy a odvádza vlhkosť zo sleziny. Posilňuje transportnú funkciu sleziny. Spoločne s Ze xie regulujú metabolizmus tekutín a podporujú močenie, a tým pôsobia preventívne proti akumulácii tekutín. Mai men dong zvlhčuje pľúca, vyživuje YIN a rodí tekutiny. Wu wei zi rozhojňuje YIN na úrovni pľúc a ľadvín, rodí tekutiny a zvieraním zabraňuje poteniu.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky, deti od 6-12 rokov 2x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Doba podávania je 3–5 mesiacov. U detí s narušenou imunitou sa podáva vždy v období kľudu, pri infekciách sa vynecháva a nasadzuje sa s ich odznením. U malých detí je možné guľôčky rozdrviť a podávať rozpustené v tekutine či s jedlom.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.