DOPRAVA ZADARMO na Zásielkovňu pri nákupe nad 30€. (Platí pre objednávky do max 5kg.)

UVOĽNENIE NAPATEJ TETIVY - TIAN MA GOU TENG WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH112 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18 €16
   
 

UVOĽNENIE NAPATEJ TETIVY - TIAN MA GOU TENG WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

 • Utišuje vietor pečene NEI FENG
 • Ochladzuje teplo RE
 • Upravuje obeh krvi XUE
 • Doplňuje pečen a ľadviny

Odborná literatúra o TCM uvádza: Všetky tieto choroby sú spôsobené prípadnou nedostatočnosťou ľadvinového a pečeňového jinu, ktorý umožní pečeňovému Jangu sa zdvihnúť a rozhýbať vnútorný pečeňový vietor. Keď je krv v pečeni nedostatočná, nemôže poriadne vyživiť a zvlhčiť svaly a šľachy. Keď sú svaly a šľachy suché, objavia sa kŕče a zášklby. Všetky neprirodzené pohyby tela alebo častí tela, ako sú zášklby, tiky či stáčanie očí či jazyka, sú prejavom pečeňového vetru. Jedná sa vždy o udržovanie rovnováhy medzi jinovými tekutinami a jangovou energiou. Keď sú jinové tekutiny oslabené, tak sa telo dostane do nerovnováhy. Je to ako v prírode, keď nie je dostatok vody, aby hasila oheň, tak oheň sa rozhorí a jeho plamene šľahajú vysoko. V našom prípade jinová voda neovláda jangový oheň, ktorý stúpa do hlavy a spôsobuje bolesti hlavy, pískanie v ušiach, tiky v očiach, podráždenosť, nervozitu a vysoký krvný tlak. Mnoho bylín v tejto zmesi má vplyv na zníženie vysokého krvného tlaku, cholesterolu, nadváhy a z nich vyplývajúcich opuchov okolo členkov. Táto zmes čistí teplo z pečene, ukľudňuje myseľ, vylučuje vnútorný vietor a vyživuje pečeň a ľadviny.

Rozbor bylín v zmesi: Gou teng, Shi jue ming a Bai ji li zkľudňujú pečennú YANG, ukľudňujú pečen a odstraňujú pečenný vietor, Jin yin hua a Huang qin ochladzujú teplosť, vylučujú oheň a zabraňujú stoupání pečenného ohňa hore, Yi mu cao vyživuje krv a podporuje jej cirkuláciu, Ye jia teng a Fu ling spoločne ukľudňujú ducha, skľudňujú mysel a posilňujú vôľu, Du zhong a Sang ji sheng doplňujú a vyživujú pečen a ľadviny, Mu li vyživuje YIN a znižuje plávajúcu YANG, tlmí ducha a ukľudňuje mysel, Chuan niu xi usmerňuje krv smerom dole a tým ochraňuje organizmus pred stúpaním krvi a pečenného vetru do hlavy, Man jing zi ochladzuje teplo a vylučuje vietor.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky, deti od 6 rokov 3x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu).

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

 • sú 100% prírodné produkty
 • neobsahujú žiadny lepok
 • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
 • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
 • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
 • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
 • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.