DOPRAVA ZADARMO na Zásielkovňu pri nákupe nad 30€. (Platí pre objednávky do max 5kg.)

VYCHLADNUTIE HORÚCEJ PLATNE - CHUAN XIN LIAN WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH013 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18 €16
   
 

VYCHLADNUTIE HORÚCEJ PLATNE - CHUAN XIN LIAN WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

 • vylučuje horúci vietor FENG RE
 • ochladzuje horúčosť RE
 • vylučuje vlhko SHI
 • vylučuje jedovatú horúčosť RE DU
 • ochladzuje krv RE XUE

Odborná literatúra o TCM uvádza: Kto z nás niekedy nebral antibiotikum a necítil sa po ňom rôzne oslabený či rozhodený, vrátane trávenia… Je to tým , že z pohľadu TČM každé chemické antibiotikum tzv. zháša prirodzený žalúdočný oheň, veľmi potrebný pre bežný chod organizmu - my by sme dnes povedali, že antibiotikum nám „zachladzuje žalúdok“. Tato bylinná zmes, ktorá je zostavená relatívne nedávno (na čínske pomery), je priamo ušitá na mieru na akékoľvek bakteriálne či vírusové infekcie a zápaly, pretože nielen, že vylučuje horúci toxín z krvi RE DU, ale ochladzuje horúčosť RE a vylučuje vlhko SHI, čím aj „ničí“ patričný terén (alebo „podhubie“), vhodný na pomnoženie toxínu. Skoro by sa dalo povedať, že skôr než sa pustiť do „chemického“ antibiotika, stojí za zváženie, či nevyskúšať najprv toto prírodné, ktoré účinne a cielene vylučuje horúce toxíny (vírusy a baktérie) z organizmu a bez vedľajších „zachladzujúcich“ účinkov…Podľa posledných výskumov má kombinácia týchto 3 bylín veľmi dobrý efekt na celý rad baktérií a vírusov a chová sa ako širokospektrálne antibiotikum.

Rozbor bylín v zmesi: Hlavnou bylinou v zmesi je Chuan xin lian, ktorá ochladzuje horúčosť z nadbytku RE a vylučuje horúci toxín RE DU, hlavne z horného ohniska (pľúca), súčasne aj vylučuje horúce vlhko SHI/RE z čriev a zo spodného ohniska (hnačky, bolestivé močenie či zápaly pečene), taktiež akumulované horúce vlhko spôsobuje vznik mokvavých ekzémov, abscesov apod. – aj tu je vhodná kombinácia tejto bylinnej zmesi s lokálne používaným Chryzantémovým krémom (kód 383). Ban lan gen ochladzuje horúčosť RE, vylučuje horúci toxín RE DU z krvi, ochladzuje krv RE XUE a uvoľňuje hrdlo (tzv. vypudzuje nákazu), hlavne pri epidemických horúčkovitých ochoreniach - túto zmes je možné pokladať ako vhodnú aj na prevenciu chrípkových (i prasačích) epidémií… Pu gong ying ochladzuje horúčosť RE, vylučuje horúci toxín RE DU, zmenšuje opuchy a rozptyľuje zauzleniny, najmä pri kožných abscesoch, furunkloch a vredoch (obzvlášť vhodný je aj pri zápaloch prsníka - mastitíde), opäť v kombinácii s vyššie uvedeným krémom. Rovnako aj vylučuje vlhko SHI a spriechodňuje močové cesty, pretože pri hromadení vlhkej horúčosti SHI/RE v spodnom ohnisku dochádza k zablokovaniu močových ciest, čo sa následne prejavuje bolesťami a pálením pri močení.

Nepoužívať: Neprítomnosť horka z nadbytku (tzn. chýbanie príznakov zápalu), opatrne pri chladu z nedostatku pri slezine a žalúdku.

Dávkovanie: 3x denne 4 tablety, deti od 3 do 12 let 2 tablety denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity problémov dávku 2 - 3x vyššiu).

V porovnaní s ostatnými podobnými bylinnými zmesami (Tieň brokátového závoja -012, Pätoro uhasení sopky – 011 či Pôvab jasmínovej pleti – 010) je táto zmes z nich absolútne najsilnejšia a preto je teda aj tzv. liekom 1. voľby!

Upozornenie: Opatrne pri dlhodobom podávaní, aby nedošlo ku zraneniu Qi sleziny.

Každá šarža bylinných tabliet je testovaná v akreditovanom laboratóriu Phytax Laboratory vo švajčiarskom Schlierenu a to na identifikáciu bylín, ďalej na ťažké kovy (ortuť, kadmium, olovo, arzén a meď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), pliesne, kvasinky a aflatoxiny. Všetky bylinné tablety našej firmy TCM Herbs majú ako jediné v ČR každú šaržu bylín naviac testovanú mimo iné aj na 4 skupiny pesticidov (106 druhov), pretože pesticídy sa dnes stávajú celosvetovým problémom. Bylinné tablety neobsahujú žiadne chemické látky .

Z vyššie uvedeného vyplýva, že bylinné tablety TCM Herbs patria z hľadiska kvantity (koncentrácie bylín v zmesi je 5 x vyššie) a kvality (bezprecedentné testovanie a to každej šarže) k tomu najlepšiemu, čo si dnes môžeme v oblasti čínskej medicíny (a prírodnej medicíny vôbec) predstaviť a dopriať!

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

 • sú 100% prírodné produkty
 • neobsahujú žiadny lepok
 • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
 • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
 • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
 • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
 • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.