Pri objednávkach prijatých od 12.12.2019 sa môže stať, že nie všetky položky z nich budú dodané. Pri produktoch Nobilis Tilia Vám od tohoto dátumu nevieme zaručiť doručenie do Vianoc - viac informácii nájdete TU.

ZDOLANIE OHNIVÉHO ZRÁZU - DAO CHI WAN - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€15,50
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH016 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €15,50
   
 

ZDOLANIE OHNIVÉHO ZRÁZU - DAO CHI WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Ochladzuje teplosť RE srdca
  • Znižuje oheň HUO srdca
  • Pôsobí močopudne

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto zmes je určená k liečbe „tepla v srdci a v tenkom čreve“. Pretože srdce je umiestnené v hrudníku a riadi ducha, naruší prítomnosť tepla v srdci myseľ a zapríčiní podráždenosť a pocit tepla na hrudi. Srdce je spojené cez pažerák do hrdla a úst. Preto sa objaví aj smäd na studené nápoje a začervenaná tvár. V prípade, že teplo zo srdca putuje ďalej do úst (pretože ústa a jazyk sú „výhonky“ srdca), objavia sa aj ťažkosti v ústach typu zápalov ďasien, afty, opuchnuté ďasná a bolesti zubov.

Rozbor bylín v zmesi: Sheng di huang vyživuje YIN ľadvín a ochladzuje srdcový oheň, Zhi zi ochladzuje teplo, vylučuje vlhko a ochladzuje krv, Dan zhu ye ochladzuje teplo a vylučuje vlhko, podporuje močenie, Gan cao ochladzuje teplo a uvoľňuje teplý toxín, harmonizuje ostatné byliny v zmesi, Hua shi vylučuje vlhko a teplo močením, ochladzuje teplo v močovom mechúre, Fu ling vylučuje vlhko močením a ukľudňuje srdce, Tong cao ochladzuje teplo a podporuje močení, Mang xiao ochladzuje teplo.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 1–2 týždňoch.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi od TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.