Teraz -15% s kupónom: 15BIO

Vianočná ponuka Weledy

Až do 31.12.2014 môžete využiť super akcie na niekoľko produktových rád Weleda.

Tento rok je Weleda naozaj štedrá a veľmi nás potešilo, že môžeme tieto exkluzívne a mimoriadne kvalitné výrobky ponúknuť za výhodné ceny.

Nová pupalková rada

Luxusná novinka sezóny jeseň-zima 2014 -20%

Neprehliadnite, že v ponuke sú už aj denný a nočný krém na zrelú pleť a krém na ruky. Výrobky sú určené hlavne pre zrelú a unavenú pleť. Vďaka bohatej konzistencii a eytra výživným zložkám ako je pupalkový olej, makadamiový olej, kakaové maslo... ju určite využije každá žena, ktorá chce svojej pleti dať to najlepšie. Osviežujúco exotická vôňa a krásne balenie je už len malý dodatok k tradičnej kvalite od Weledy.

Ukľudňujúca starostlivosť

Pre citlivú pleť detí aj dospelých -20%

Tri výrobky tejto špeciálnej ukľudňujúcej rady sa dokonale postarajú o problematickú citlivú pleť. Sú určené hlavne na pleť suchú, ekzematickú, podráždenú, ktorá nevhodne reaguje na bežné prípravky. Zloženie je preto prispôsobené tak, aby pleť čo najmenej zaťažovalo a zároveň jej poskytlo to čo potrebuje - primeranú výživu a hydratáciu. Táto rada neobsahuje éterické oleje, je neparfumovaná a obsahuje kokosový olej, ktorý má veľmi dobre účinky na podráždenú pleť.

Pleťová kozmetika

Všetky rady pleťovej kozmetiky -15%

Mandľová rada - suchá a citlivá pleť

Kosatcová rada - zmiešaná, mastná, mladá pleť

Granátové jablko - zrelá pleť 50+

Ružová rada - pre ženy 30+

Čistenie pleti - pre všetky typy pleti