Pri novo prijatých objednávkach už nemusí byť doručenie do Vianoc. Viac informácii nájdete TU.

Vianočná ponuka Weledy

Až do 31.12.2014 môžete využiť super akcie na niekoľko produktových rád Weleda.

Tento rok je Weleda naozaj štedrá a veľmi nás potešilo, že môžeme tieto exkluzívne a mimoriadne kvalitné výrobky ponúknuť za výhodné ceny.

Nová pupalková rada

Luxusná novinka sezóny jeseň-zima 2014 -20%

Neprehliadnite, že v ponuke sú už aj denný a nočný krém na zrelú pleť a krém na ruky. Výrobky sú určené hlavne pre zrelú a unavenú pleť. Vďaka bohatej konzistencii a eytra výživným zložkám ako je pupalkový olej, makadamiový olej, kakaové maslo... ju určite využije každá žena, ktorá chce svojej pleti dať to najlepšie. Osviežujúco exotická vôňa a krásne balenie je už len malý dodatok k tradičnej kvalite od Weledy.

Ukľudňujúca starostlivosť

Pre citlivú pleť detí aj dospelých -20%

Tri výrobky tejto špeciálnej ukľudňujúcej rady sa dokonale postarajú o problematickú citlivú pleť. Sú určené hlavne na pleť suchú, ekzematickú, podráždenú, ktorá nevhodne reaguje na bežné prípravky. Zloženie je preto prispôsobené tak, aby pleť čo najmenej zaťažovalo a zároveň jej poskytlo to čo potrebuje - primeranú výživu a hydratáciu. Táto rada neobsahuje éterické oleje, je neparfumovaná a obsahuje kokosový olej, ktorý má veľmi dobre účinky na podráždenú pleť.

Pleťová kozmetika

Všetky rady pleťovej kozmetiky -15%

Mandľová rada - suchá a citlivá pleť

Kosatcová rada - zmiešaná, mastná, mladá pleť

Granátové jablko - zrelá pleť 50+

Ružová rada - pre ženy 30+

Čistenie pleti - pre všetky typy pleti

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.