Voňavé mydielka Mylo

....Milé mydlo...Mylo....handemade výroba mydiel a balzamov od roku 2013

mylo logo

Do našej ponuky sme zaradili krásne voňavé mydielka ručnej výroby od značky Mylo. Za tou touto novou slovenskou prírodnou kozmetikou stojí mladá slovenská mydliarka. Svoje mydlá vyrába podľa tradičných mydliarsky postupov metódou za studena. Ručnú výrobu časom rozšírila aj o rôzne telové balzamy a mydielka pre starostlivosť o psíkov.

Všetky výrobky Mylo sú vyrábané ručne v mydlárskej dielni. Každý výrobok je do detailu premyslený. Najprv je starostlivo testovaný, až kým nie je vytvorená finálna receptúra.

Slnko v sieti

Obaly výrobkov Mylo sú z recyklovaného papiera. Zámerom produktov Mylo je vytvoriť niečo, čo poteší vaše zmysly, spríjemní vám chvíle relaxu v kúpeľni a zároveň bude prospešné pre vaše zdravie.

Nakoniec zistíte, že možno vaše pleť potrebuje úplne jednoduchú starostlivosť. Stačí len pár základných kvalitných surovín a vaša pleť bude žiariť prirodzenou krásou.

Oh la la


Kozmetika je certifikovaná, dermatologicky testovaná. Výrobky pre psíkov sú schválené štátnou veterinárnou kontrolou. 99% prírodných ingrediencií je rastlinného pôvodu. Sušené kvety levandule a nechtíka pochádzajú z vlastnej záhrady výrobcu záhrady .

Pri výrobe mydiel Mylo je použité výhradne  bio bambucké maslom a za studena lisovaný avokádový olej. Esenciálne oleje sú prevažne v bio kvalite a získavané destiláciou. Obaly sú zo skla alebo z recyklovaného papiera.

Mylo kozmetika je bez:

- palmového oleja
- alkoholu
- syntetických a umelých látok (farbív, konzervantov , parfémov )
- parafínu a vazelíny
- živočíšnych tukov

Nezabúdaj, že najdôležitejšie je zdravie tvojho tela... preto ho rozmaznávaj!