Len dnes 20% zľava pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20

Original ATOK kúpite už aj u nás !

Veľa našich stálych zákazníkov sa nás pýtalo, či nevieme zohnať produkty aj od obľúbenej českej značky Original ATOK.

Preto sme sa rozhodli, že túto mimoriadne kvalitnú značku zaradíme do našej ponuky a to komplet celý sortiment.

Original ATOK je prírodná aromaterapeutická kozmetika. Vo svojich špeciálnych receptúrach využíva hlavne jedinečné spojenie kvalitných rastlinných olejov a vzácnych éterickych olejov.

Všetky produkty a vyrábajú na objednávku, to znamená, že zákazník ich dostáva uplne čerstvé a môže plne využiť ich terapautické účinky na ošetrenie pokožky celého tela.

Keďže použité suroviny sú úplne čerstvé, produkt sa vyrobí až po objednávke zákazníka a nestojí niekde v sklade, je potrebné si na takúto kvalitu aj počkať. Dodacia lehota sa preto pohybuje okolo 10 dní. Produkty Original ATOK neobsahujú žiadne alebo len nutné minimum konzervačných látok a preto je potrebné ich spotrebovať obvykle 6 mesiacov od dátumy výroby (výnimkou sú éterické oleje). Aj preto sa vyrábajú podľa objednávky, aby ste si ich mohli vychutnať čo najdlhšie a úplne čerstvé.

Rozhodne sa však počkať oplatí, lebo kvalita vždy presvedčí.

Hlavné zásady firmy Original ATOK sú:

Profesionalita a vysoká kvalita - Firma Original ATOK je držuteľom certifikátu systému management kvality ISO 9001. Produkty ATOK sú vyrobené s veľkým podielom ručnej práce za najprísnejších hygienických podmienok a profesionálnych parametrov. Využitie najnovších technologických trendov umožňuje dosiahnuť maximálnu účinnosť bioaktívnych látok.

Čerstvosť - produkty Original ATOK sú vyrobené z prírodných surovín špičkovej kvality. Vždy sa používajú čerstvé suroviny, z ktorých sa vyrába až po obdržaní objednávky. Produkty tak prídu k zákazníkovi priamo z laboratória úplne čerstvé. Produkty nie sú znehodotené skladovaním.

Originalita - Original ATOK uznáva kreativitu, plné nasadenie a originalitu. Vyhľadáva a využíva nové nekonvenčné suroviny z celého sveta a zostavuje z nich originálne synergicky pôsobiace receptúry s jedinečnými účinkami

Orientácia na zákazníka - Pre firmu Original ATOK je každý zákazník jedinečný. Snažia sa preto každého počúvať, pochopiť jeho potreby a vďaka individuálnemu poradenstvu mu ponúknuť najlepšie riešenie pre každý špecifický problém. Podnety a priania zákazníkov sú pre Original ATOK veľkou inšpiráciou pri tvorbe nových prípravkov a zdokonalovaní služieb.

Ohľaduplnosť k prírode - Prevádzky a výrobky firmy Original ATOK nezaťažujú životné prostredie. Firma Original ATOK uprednostňuje ekologicky odbúrateľné suroviny, využíva recyklované obaly, triedi odpady a uprednostňuje rastlinné suroviny pred živočíšnymi. Výrobky firmy Original ATOK nie sú testované na zvieratách.

Úcta k človeku - Firma Original ATOK podporuje myšlienku Fair Trade, pomáha deťom z detských domovov a mentálne postihnutým. Je sponzorom zmysluplných spoločenských, športových a profesionálnych akcií u nás aj v zahraničí.

Ponuka Original ATOK

regeneracny krem dianta atok