Ušetri 10% s kupónom FLASH len do nedele 14.7.2024

DANG GUI SHAO YAO WAN - RAST HORY TCHAJ

Kód: TCM056
Značka: Lanzhou
€9,99
Na sklade
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čínska bylinná zmes: podpora tehotenstva, tehotenské kŕče, predčasné maternicové sťahy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné zameranie:

prevencia tehotenských komplikácii (krvácanie, predčasné sťahy maternice) - tehotenské kŕče - bolesti bedernej chrbtice v tehotenstve - prevencia tehotenskej chudokrvnosti

Literatúra o TCM uvádza:

Zmes, založená na kombinácii koreňa pivonky mliečnokvetej a archangeliky čínskej, je známa už od tretieho storočia. Jej preventívne podávanie v tehotenstve je teda podložené dlhoročnou skúsenosťou. Významne podporuje tvorbu krvi, ďalej sa užíva na zmiernenie predčasných sťahov maternice, pri pobolievaní v podbrušiu počas tehotenstva či pri pocite tlaku v malej panve. Používanie tejto zmesi možno odporučiť tiež u tehotných žien trpiacich anémiou alebo tráviacimi problémami.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok. Zmes sa podáva najmä v prvých troch mesiacoch tehotenstva, ale môže sa podávať i v ktorúkoľvek inú dobu počas tehotenstva (napríklad v prípade predčasných sťahov maternice v jeho závere).

Dang gui (Radix angelicae sinensis), Bai shao (Radic paeoniae albae) sú typickými predstaviteľmi tzv. vyživujúcich bylín, osobitne určených pre podávanie ženám. Znižuje pohotovosť k svalovým kŕčom, sú prirodzenou zásobárňou horčíka. Zlepšuje krvotvorbu. Fu ling (Sclerotium poriae cocos), Bai zhu (Rhizoma atractylodis macrocephalae) zlepšujú trávenie a zažívánie, čiže v čínskej terminológii "výrobu energie z potravy". Ze xie (Rhizoma alismatis orientalis), Chuan xiong (Radix ligustici walichii) doplnkové byliny, pôsobiace najmä na úpravu krvného zásobovania.

Dr. ZHANG ZHONG JING. Táto zmes bola prvýkrát uvedená v diele JING GUI YAO LUE okolo r. 210.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: