Ušetri 10% s kupónom FLASH len do nedele 14.7.2024

NU KE BA ZHEN WAN - NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

Kód: TCM191
Značka: Lanzhou
€9,99
Na sklade
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čínska bylinná zmes na Všeobecné oslabenie, bledosť. Posilnenie po pôrode a pri kojení.

Detailné informácie

Podrobný popis

NU KE BA ZHEN WAN - NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

celková únava po chorobe - popôrodná rekonvalescencia - popôrodná chudokrvnosť či nedostatok materského mlieka

Jedná sa o najznámejšiu zmes na posilnenie vitálnej energie a zlepšenie prekrvenia. Pre ženy je veľmi významné doplňovanie krvi, nakoľko dochádza k jej pravidelným stratám počas menštruácie. Zmes pôsobí ako na krvotvorbu, tak i na intenzívnejšie prekrvenie v tkanivách. K typickým indikáciám patrí tiež posilnenie organizmu po pôrode, najmä pri nedostatočnosti materského mlieka z popôrodného vyčerpania alebo po predčasnom pôrode či pôrode cisárskym rezom.

Najdôležitejším momentom na podanie zmesi ako u mužov tak i u žien je oslabenie organizmu a bledosť z nedostatočného prekrvenia.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po dvoch až troch týždňoch.

Směs NÁRAMEK OSMI PEREL je velmi harmonickou kombinací osmi bylin. Je příkladem spojování jiných směsí do funkčních a vyvážených celků. Je vlastně kombinací receptur 161-PILULKA ČTYŘ ŠLECHTIČEN a 151-PILULKA ČTYŘ UŠLECHTILÝCH. Čtyři byliny se zabývají posílením "jinové krve" (tedy výživou roznášenou po těle krví) a čtyři další zlepšením "jangové energie", tedy funkčním stavem. Mnoho z přítomných bylin se moderně řadí mezi známe adaptogeny - látky pomáhající přežít ve ztížených podmínkách, náročných na energetické zdroje.

Jak bylo uvedeno, tento produkt je kombinací dvou jiných směsí -161-PILULKA ČTYŘ ŠLECHTIČEN a 151-PILULKA ČTYŘ UŠLECHTILÝCH. Proto při potřebě posílit jednu složku více než druhou, můžeme kombinovat s jednou či druhou z uvedených směsí, abychom posílili výživu či energii v organizmu. Je-li doprovázen stav vyčerpanosti zimomřivostí, volíme raději směs 195-DESET OPĚRNÝCH SLOUPŮ. Při vyčerpanosti se zimnicí a zvýšenou teplotou podáváme spolu se směsí 008-SKOŘICOVNÍKOVÁ SMĚS a to do odeznění zimnice. Poté pokračujeme pouze touto směsí NÁRAMEK OSMI PEREL. Při současném stresu a vyčerpání kombinujeme se směsí 061-VOLNOST SVOBODNÉHO POUTNÍKA v polovičních či plných dávkách. Při nespavosti kombinujeme s produkty číslo 121-ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSAŘE nebo 192-HARMONIE Z BROSKVOVÉHO HÁJE. V poporodních stavech v případě břišních bolestí a únavy kombinujeme spolu se směsí 054-ODVALENÍ KAMENŮ Z CESTY.

Dr. BI LI ZHAI v díle ZHENG TI LEI YAO. Vydáno v roce 1529.

Všetky bylinné zmesy WAN v našej ponuke sú od overeného a spoľahlivého dodávateľa TCM Slovakia/TCM Bohemia, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti čínskej medicíny.

Bylinné zmesi Lanzhou Taibao sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR a zároveň môžu byť schválené podobnou inštitúciou v inej členskej krajine EU. Pred schválením bylinnej zmesi sa testuje jej mikrobiologická nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov a tiež sa robí chemická analýza obsahu. V spolupráci s ÚVZ sa určuje doba expirácie a podmienky skladovania. Bylinné zmesi WAN Lanzhou Taibao sú vyrobené podľa celosvetovo platných hygienických štandardov

Bylinné zmesi sú vyrábané v Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory, ktorá je popredným producentom týchto preparátov a vyváža ich do USA, Japonska, Austrálie, Holandska a iných štátov. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do „západných krajín“.

Čo sú Bylinné zmesi WAN ? 

Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu (telesného, energetického a duševného) a harmonicky pôsobia na ich vzájomné vzťahy. Bylinné zmesy WAN Lanzhou Taibao vychádzajú z tisícročných receptúr uvádzaných v lekárskych knihách a súčasný výrobca striktne dbá na ich dodržiavanie počas prípravy. Tým je zaručený vyvážený účinok zodpovedajúci zámerom starých autorov.

Základné info o čínskej medicíne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: