Práve teraz máš zľavu 15% pri nákupe nad 20€ s kupónom FLASH15

Bioterra.sk novinky emailom 17.7.2012


Rastlinné oleje Nobilis Tilia

Odporúčame vám čisté rastlinné oleje Nobilis Tilia. Používajú sa na starostlivosť o pokožku a celkové ozdravenie organizmu. Obsahujú bioaktívne látky s blahodárnym vplyvom na kvalitu a výživu pokožky. Svojimi špecifickými vlastnosťami pomáhajú zlepšiť zdravotný stav celého organizmu. Prenikajú do najhlbších vrstviev pokožky a sú vhodné na miešanie s éterickým olejmi.

Pozrite si našu širokú ponuku rastlinných olejov Nobilis Tilia. Okrem bežne používaných olejov ako mandľový, marhuľový alebo olivový v nej nájdete aj špeciálne rastlinné oleje ako Nimbový alebo Tamanu.

Špeciálne vám odporúčame tieto rastlinné oleje:

Rakytníkový olej vhodný na vonkajšie použitie aj vnútorné úžívanie. Pri vonkajšom použití podporuje regeneráciu poškodenej pokožky s antibakteriálnym účinkom. Veľmi dobre hojí popáleniny. Pri vnútornom užívaní má priaznivý vplyv na činnosť pankreasu a pečene.

Posiľňujúca zmes rastlinných olejov na celkové posilnenie organizmu. Užíva sa vnútorne. pri oslabení imunity, po chorobe, v tehotenstve, po namáhavej fyzickej a duševnej práci. Zmes je vytvorená z panenských rastlinných olejov v BIO kvalite.

Marhuľový olej obsahuje vysoké percento nenasýtených esenciálnych kyselín, najmä olejovej a linoleovej. Veľmi dobre preniká do pokožky. Vhodný aj na veľmi citlivú pleť a pre deti.

 

Argánový olej vyhladzuje, zjemňuje a hydratuje pleť. Obsahuje vysoké percento vitamínu E. Vhodný ako elixír krásy na všetky typy pleti.

 

 

Šípkový olej je výnimočne účinný na vyhladenie jaziev a vrások. Lisovaný za studena z jadier ruže vráskatej.

 

Svetbylin.sk vám odporúča Amazónske produkty.

Pozrite si ponuku liečivých amazónskych čajov  a špeciálny prípravok nazývaný Dračia krv s posiľňujúcim účinkom na imunitu a výrazným antibakteriálnym, protiplesňovým a antivírovým účinkom.

Navštívte aj obchody: 

 

Poteší nás, ak sa ku nám pridáte na facebooku. Ďakujeme !

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Rusovská cesta 17, 851 01 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102.

www.bioterra.sk   tel: 0944 364 421