Teraz s kódom EXTRA ušetríš 7% pri nákupe nad 15€

Bioterra.sk novinky emailom 24.9.2012


Novinky september 2012

V poslednom čase nám v e-shope pribudlo viacero noviniek a tu sú niektoré z nich:

Gél na riad s nechtíkom Sonett - výborný ekologický gél na ručné umývanie riaduobohatený extraktom s nechtíka lekárskeho

Špongia na riad Sonett - praktický špongia na riad z eko materiálov, ktorá sa dá prať v práčke

Zmes éterických olejov Univers Nobilis Tilia - zmes éterických olejov s prevahou Tea tree a levandule sa osvedčila pri popáleninách, drobný poraneniach, poraneniach hmyzom...

Ľubovníkový olej Nobilis Tilia - Olej má čistiace účinky, pôsobí protizápalovo, lieči ekzémy, pleť dezinfikuje a čistí. Je vhodný pri liečbe narazenín, zapálených rán a pomliaždenín.

Kúpeľový olej Radosť zo života Nobilis Tilia - Uvoľnite sa v kúpeli povznášajúcich vôní, ktoré vám pripomenú všetky radosti leta - potulky rozkvitnutou prírodou, dôverné chvíľky s priateľmi či potešenie z čerstvého ovocia.

Age Protection Denný a nočný krém Logona - výživný regeneračný krém z vynovenej rady age protection Logona

Jemný peeling s lávovou zemou Nobilis Tilia - Je určený na šetrný peeling tváre i celého tela. Obsahuje lávovú zem, ktorá má pozoruhodné umývacie a čistiace schopnosti.

Využite možnosť zakúpiť si testery Nobilis Tilia a Weleda

Do našej ponuky sme zaradili aj možnosť kúpiť si testery k produktom Nobilis Tilia a Weleda. Testery vám umožňujú vyskúšať či vám produkt vyhovuje ešte pred tým ako miniete peniaze za veľké balenie ! Testery sú priradené ku konkrétnym produktom. Ak produkt tester nemá, znamená to, že výrobca ho nevyrába.

Príklad ako nájdete tester nájdete tu:

Testery stoja obvykle od 1-3 € a veľkosť balení sa pohybuje od 5 do 20ml. Využijete ich aj pri cestovaní, na dovolenky, do kabelky a pod. - všade tam, kde sa zíde malé balenie poruke.

Na tento týždeň vám odporúčame

Tamanu olej Nobilis Tilia - tento vzácny rastlinný olej je veľmi obľúbený ako účinný prostriedok na vyhladenie vrások, omladenie unavenej pleti a celkovú revitalizáciu pokožky. Používa sa vždy riedený - niekoľko kvapiek pridajte do vášho bežného pleťového krému či oleja a naneste na pleť ako zvyčajne. Tamanu olej má výrazné zvláčňujúce účinky.

Overený tip od našich zákazničiek! Ďakujeme!

Odporúčame vám naše partnerské online obchody:

Bachove kvapky.sk

Cinska-medicina.sk

Svetbylin.sk

Bioflora.sk

Novinky, rady a odporúčania môžete sledovať aj na facebooku.

 

Prevádzkovateľ obchodu: iMFN s.r.o., Rusovská cesta 17, 851 01 Bratislava,

IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102.

www.bioterra.sk   tel: 0944 364 421